Вівторок, 05 22nd

Last updateчт., 10 трав. 2018 6am

7 дівчат та 16 юнаків взяли участь у військово-польових зборах, під час яких практично застосовували знання, отримані  на уроках Захисту Вітчизни.

Детальніше...

Наш рій «Війтівчата» - став переможцем районного етапу.

Знову  на районному стадіоні «Колос» було чутно ритм козацького маршу та сотнею дзвінких голосів на заклик «Слава Україні»  лунало – «Героям слава!». То зібралися на підсумкове козацьке коло учасники цьогорічного районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Честь представляти Війтівську школу довірили учням 10-А класу  Наталії Гетьман (ройова), Віталію Бондарчуку, Ярославу Андрейцову, Олександру Олексію, 10-Б класу  Івану Хмаруку, Сергію Цвігуну, 9-А класу  Святославу Тимошенку, 9-Б класу  Юлії Юраш. На чолі нашої команди – учасник бойових дій АТО, старший лейтенант Володимир Григорович Олійник.

Детальніше...

1 вересня 2017 року діти вперше сіли за парти, а сьогодні з гордістю можемо сказати, що перша вершина взята – навчились читати і писати. «Прощавай, Букварику, наш найперший друже. Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!» - сказали учні 1-Б класу на святковому концерті. 

Детальніше...

Занапастити природу не можна. Можна лише загинути разом з нею” (Жак-Ів Кусто). 

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у школі 11 квітня відбулася толока. 

Детальніше...

Учні 1-Б класу, класний керівник С.В.Кушнір, привітали зі святом Весни своїх матусь, сестричок та бабусь. Щирі слова, веселі таночки та власноруч зроблені корзинки квітів були найкращими подарунками для присутніх в залі.

Детальніше...

Чимало є святкових днів у календарі, та  «Свято зошита» - незвичне, але дуже необхідне. І саме його з радістю відзначали учні 1-Б класу, класний керівник Світлана Вікторівна Кушнір, у дружньому родинному колі.

Детальніше...

Україна здавна приваблювала до себе митців світового письменництва. Нашій батьківщині присвячували найкращі свої рядки поети різних країн та епох. І всі вони зливаються у дзвінку пісню – пісню любові до нашої землі!

Детальніше...

Учні 10-А класу і класний керівник Гаджієва А. О. зібралися зі своїми родинами, щоб краще пізнати себе та близьких їм людей. Десятикласниками було проведено родинне свято «Із родини йде життя людини!».

Детальніше...

Радіомарафон "Читаємо Шевченка".

Твори Шевченка вічні і невмирущі. Найкраще пошанування нашого Генія - це звернення до його Слова... Звернення щире і не з примусу. Учні і вчителі нашої школи три дні поспіль на великих перервах читали улюблені Тарасові поезії, слухали і виконували пісні на слова поета.

Детальніше...

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. Традиційно в переддень 8 Березня одинадцятикласники вітають жіноцтво школи зі святом весни. 

Детальніше...

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Інформація Шкільні новини