Субота, 08 18th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі».

Детальніше...

День матері у всіх класах святкували по-різному. Дівчатка 5-6-х класів виготовили власноруч "Ляльки-пакетниці" як подарунки для коханих матусь і подяка за добро, любов, терплячість, увагу, яку ті дарують своїм дітям.

Детальніше...

Давньою щорічною традицією у нашому селі є несення Вахти пам'яті біля обеліску Слави 9 травня в День Перемоги над нацизмом. Ця відповідальна місія лягає на плечі випускників.

Детальніше...

7 дівчат та 16 юнаків взяли участь у військово-польових зборах, під час яких практично застосовували знання, отримані  на уроках Захисту Вітчизни.

Детальніше...

Наш рій «Війтівчата» - став переможцем районного етапу.

Знову  на районному стадіоні «Колос» було чутно ритм козацького маршу та сотнею дзвінких голосів на заклик «Слава Україні»  лунало – «Героям слава!». То зібралися на підсумкове козацьке коло учасники цьогорічного районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Честь представляти Війтівську школу довірили учням 10-А класу  Наталії Гетьман (ройова), Віталію Бондарчуку, Ярославу Андрейцову, Олександру Олексію, 10-Б класу  Івану Хмаруку, Сергію Цвігуну, 9-А класу  Святославу Тимошенку, 9-Б класу  Юлії Юраш. На чолі нашої команди – учасник бойових дій АТО, старший лейтенант Володимир Григорович Олійник.

Детальніше...

1 вересня 2017 року діти вперше сіли за парти, а сьогодні з гордістю можемо сказати, що перша вершина взята – навчились читати і писати. «Прощавай, Букварику, наш найперший друже. Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!» - сказали учні 1-Б класу на святковому концерті. 

Детальніше...

Занапастити природу не можна. Можна лише загинути разом з нею” (Жак-Ів Кусто). 

Екологічне виховання молодого покоління сьогодні є надзвичайно актуальним. Завданням нашої школи є виховання в кожного учня свідомого ставлення до природи, почуття відповідальності за довкілля як загальнолюдську цінність.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у школі 11 квітня відбулася толока. 

Детальніше...

Учні 1-Б класу, класний керівник С.В.Кушнір, привітали зі святом Весни своїх матусь, сестричок та бабусь. Щирі слова, веселі таночки та власноруч зроблені корзинки квітів були найкращими подарунками для присутніх в залі.

Детальніше...

Чимало є святкових днів у календарі, та  «Свято зошита» - незвичне, але дуже необхідне. І саме його з радістю відзначали учні 1-Б класу, класний керівник Світлана Вікторівна Кушнір, у дружньому родинному колі.

Детальніше...

Україна здавна приваблювала до себе митців світового письменництва. Нашій батьківщині присвячували найкращі свої рядки поети різних країн та епох. І всі вони зливаються у дзвінку пісню – пісню любові до нашої землі!

Детальніше...

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Інформація Шкільні новини