П'ятниця, 02 23rd

Last updateср., 07 лют. 2018 7pm

5 лютого 2018 р. у актовій залі школи проведено тематичну лінійку, присвячену тижню здорового способу життя на тему «Ми обираємо здоровий спосіб життя!». Її організували та провели учні 8-А класу з класним керівником Цвігун Наталією Анатоліївною.

Детальніше...

Для українського народу бій під Крутами, який відбувся 100 років назад, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.


Детальніше...

26 січня відбувся районний конкурс солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія". Війтівську школу гідно представили сім учнів, виборовши три перших місця та одне друге.


Детальніше...

У школі пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Детальніше...

22 грудня 2017 року на базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи по темі: «Організація роботи педколективу над підвищенням творчої активності обдарованих дітей у процесі впровадження компетентнісно-зорієнтованого навчання».

Детальніше...

11 грудня 2017р. у актовій залі школи було проведено виховний захід, присвячений міжнародному Дню захисту прав людей на тему «Наші права – щасливе майбутнє!». Захід  організували та провели учні 5-А класу з класним керівником Бесідовською Галиною Петрівною.

Детальніше...

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Наша школа має не так багато можливостей, але головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому ми не просто говоримо про добро та чекаємо його від інших. Ми реально діємо.

Детальніше...

1 грудня 2017 року у Війтівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід на тему «Знати сьогодні, щоб жити завтра!». Захід організували учні 8-А з класним керівником, Цвігун Наталією Анатоліївною.

Детальніше...

Лінійка-реквієм "Україна пам'ятає - світ визнає". До 85-річчя Голодомору в Україні. Ряд заходів у шкколі присвятили цього тижня трагічним сторінкам українського народу 1932-1933 років.

Детальніше...

Захід на тему «Україна – країна нескорених» відбувся 20 листопада 2017 року в актовій залі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Його провели учні 7-Б з класним керівником Арсинєвич Ольгою Василівною.

Детальніше...

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Інформація Шкільні новини