П'ятниця, 02 23rd

Last updateср., 07 лют. 2018 7pm

Тиждень історії та правознавства

У школі вже традиційним є проведення тижня історіі, який проходив протягом 21-25 січня 2013 року. Також з 10 по 14 грудня 2012 року у школі проходив тиждень правознавства. Чимало цікавих заходів було проведено вчителькою історії та правознавства Арсинєвич О. В., та вчителькою історії Лукашенко Д.А. серед яких: радіогазета, конкурс на тему: «Мої права в моїй школі», вікторина «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини, турнірі правознавців на тему «Механізми захисту прав людини і громадянина», день лектора на тему: «Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього», науково-теоретична конференція, «Українська діаспора і світове товариство» та ін.

Тиждень правознавства розпочався з радіогазети на тему: « Конвенція ООН про права дитини», яку провели учні 11-Б класу - Верхолюк Вікторія та Паламарчук Богдан. Далі кожен клас поринув у творчу роботу, адже оголосили конкурс на тему: « Мої права в моїй школі». А якою цікавою темою для учнів 9-А та 9-Б класів стала вікторина «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини». Лідери звичайно ж є: Безусяк Іванна 9-Б, Клибанська Наталія 9-Б, Кабаков Євгеній 9-Б, Трач Юлія 9-А, Оперчук Богдан 9-А, Глущенко Наталія 9-А.

Переможці вікторини "Чи обізнаний ти з конвенцією ООН "Про права дитини"

Для учнів 6-х класів був цікавим брейн-ринг на тему: «Знай і поважай права». Учні 11 класів зустрілись на турнірі правознавців на тему «Механізми захисту прав людини і громадянина» та «Майбутній юрист».Найкращими відповідями у турнірах стали учні 11-А: Каратнюк Світлана, Цимбал Олександр, Горецька Наталія, а серед учнів 11-Б класу: Верхолюк Вікторія, Попсуй Роман, Паламарчук Богдан.

Підготовка до участі в турнірі Правознавців

У школі вже традиційним є проведення тижня історіі, який розпочав свою роботу 21-25.01.2013 року. Розпочався тиждень з тематичного інформування приуроченого до « Дня Соборності України» серед учнів 5-11 класів. Вчителька історії Лукашенко Д.А. організувала день лектора на тему: «Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього» серед учнів 9-11 класів. Досить цікавою темою була науково-теоретична конференція, організована вчителями історії Арсинєвич О.В та Лукашенко Д.А.

Конкурс малюнків та стінгазет на історичну тематику

«Українська діаспора і світове товариство» для учнів 10-11 класів. Найактивнішими були учні: 10-А Каратнюк Михайло, Каратнюк Вікторія, Руденко Владислав, 10-Б: Білозір Тетяна, Цвігун наталія, Кропив'янська Аня. 11-А: Каратнюк Світлана, Цимбал Олександр, Демчук Юлія, Хмарук Людмила; 11-Б: Верхолюк Вікторія, Попсуй Роман, Колачук Юлія, Замкова Ірина. 25 січня найцікавіший день - це ж нагородження найкращих знавців історії: 11-А: Каратнюк Світлана, 11-Б: Верхолюк Вікторія, 10-А: Каратнюк Вікторія, 10-Б: Цвігун Наталія, 9-А: Глущенко Наталія, 9-Б: Безусяк Іванна.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Тиждень історії та правознавства