Неділя, 07 15th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Україна – країна нескорених (20.11.2017)

Захід на тему «Україна – країна нескорених» відбувся 20 листопада 2017 року в актовій залі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Його провели учні 7-Б з класним керівником Арсинєвич Ольгою Василівною.

Мета заходу: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року, у лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Учні 5-11 класів з великою повагою вслухались в слова виступаючих, з сльозами на очах.Побачивши сценку "Зустріч Сергія Нігояна та Героя Крут" у присутніх емоції хвилювання ішли з глибини серця.
Ведучі заходу нагадали хронологію подій Помаранчевої Революці та Революції Гідності.

Проведена робота стала демонстрацією солідарності, проявом глибокого розуміння викликів часу та готовності стати на захист своєї Батьківщини. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, які своїм життям прагнули всьому світу довести, що українці – сильна, свободолюбива нація і заслуговує кращої долі. 

Ми – патріоти України, бо ми – її діти!

Слава Україні!- Героям Слава!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Україна – країна нескорених (20.11.2017)