Вівторок, 05 22nd

Last updateчт., 10 трав. 2018 6am

До всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (01 грудня 2017 р.)

1 грудня 2017 року у Війтівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено виховний захід на тему «Знати сьогодні, щоб жити завтра!». Захід організували учні 8-А з класним керівником, Цвігун Наталією Анатоліївною.

Мета заходу: ознайомити учнів із захворюваннями на СНІД, з шляхами зараження та засобами лікування, профілактики, збереження від вірусу. Розвивати почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей.

Під час свого виступу пропагували здоровий спосіб життя, доводили учням важливість здоров’я для людини, переконували в тому, що життєвий вибір залежить від самої людини.

Захід сприяв підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини До всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (01 грудня 2017 р.)