Неділя, 04 22nd

Last updateср., 18 квіт. 2018 12pm

Міжнародний день волонтера (05 грудня 2017 р.)

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Наша школа має не так багато можливостей, але головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому ми не просто говоримо про добро та чекаємо його від інших. Ми реально діємо.

Батьки безоглядно відгукуються на всі заклики педагогічного колективу з приводу будь-якої волонтерської акції. Справжнє добро не потребує подяки, тому не будемо хизуватися тим, що було зроблено. Проте, наша робота не залишилася непоміченою, і колектив школи отримав чергову подяку за активну волонтерську діяльність.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Міжнародний день волонтера (05 грудня 2017 р.)