Неділя, 07 15th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи (22.12.2017)

22 грудня 2017 року на базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи по темі: «Організація роботи педколективу над підвищенням творчої активності обдарованих дітей у процесі впровадження компетентнісно-зорієнтованого навчання».

В роботі семінару взяла участь завідуюча районним методичним кабінетом Філімонова А.Г.
В ході семінару практичний психолог Бесідовська Г.П. провела заняття з елементами тренінгу «Емоційна зарядка», що дало змогу учасникам налаштуватись на конструктивну роботу. Вчителями школи Жук О.П., Демидовою Л.І., Дмитренко В.Г., Ковальчуком О.М., Валовим В.П. було проведено відкриті уроки з різних предметів, інтелектуальну гру для учнів 8-10-х класів «Найрозумніший інформатик», гуртком «Працелюб» було презентовано свою роботу «Через сьогодення в майбутнє».

Всі уроки були проведені на високому методичному рівні, з використанням мультимедійних презентацій, що дало змогу забезпечити високу наочність навчального матеріалу, застосовано багато інтерактивних методик навчання. Кожен учитель намагався зробити свій урок доступним і цікавим для дітей.

Під час екскурсії школою заступники директорів мали змогу познайомитись з матеріально-технічною базою закладу, різноманітними виставками дитячої творчості, результатами гурткової роботи, спортивних секцій.
Присутні відзначили естетичне оформлення навчального закладу, цікаві змістовні куточки. Особливе зацікавлення викликав музей, який за результатами першого Всеукраїнського конкурсу громадських музеїв нагороджений дипломом національної спілки краєзнавців України. Вчитель Теслюк В.В. розповіла учасникам про роботу музею, краєзнавчо-пошукові заходи з даного напрямку, які проводяться з метою формування в учнів патріотизму, усвідомлення єдності власної долі з долею батьківщини, активної громадської позиції.
Згідно плану роботи семінарського заняття по питанню «Створення умов для підвищення фахової майстерності педагогічного колективу для реалізації компетентнісного підходу в навально-виховному процесі» виступив директор школи Джужук В.М.

По питанню «Експериментальна діяльність як інструмент роботи з обдарованими учнями» з досвіду роботи слово мав заступник директора з навчально-виховної роботи Демидов С.М.

Яскравим завершенням роботи став позакласний захід «Золотий Олімп», де було нагороджено грамотами найкращих учнів, що гідно представили школу нам районному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (із 17 місць – 13 перших), різноманітних конкурсів та змагань. Також порадували виступи учасників художньої самодіяльності, що дарували всім музичні вітання та гарний настрій.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи (22.12.2017)