Субота, 08 18th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

День Соборності (22 січня)

У школі пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів. Бібліотекар Крикун О.Г. організувала виставку літератури в шкільній бібліотеці «Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!» та провела бібліотечні уроки, присвячені подіям єднання та боротьбі за незалежність «Україна починається з тебе» (9-11 класи).Вчителями історії Арсинєвич О.В.та Лукашенко Д.А.проведено уроки історії «22 січня – Великий день злуки» (5-8 класи) та круглий стіл «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг» (9-11 класи). Учнівським самоврядуванням випущено чергову стінгазету «День Соборності України».
Шевчук В.І. та Гаджієва А.О. з 10-ми класами провели загальношкільний тематичний захід патріотичного змісту «Моя Україна - Соборна, Вільна, Неподільна!». Класними керівниками проведена тематична година інформування «День Соборності України. День пам’яті перших жертв під час Революції Гідності».

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини День Соборності (22 січня)