Субота, 08 18th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Конкурс солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія"

26 січня відбувся районний конкурс солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія". Війтівську школу гідно представили сім учнів, виборовши три перших місця та одне друге.


Вітаємо вчителя музики Сергія Васильовича Мазуренка, який підготував на конкурс трьох переможців з сольного співу: Вікторію Хмарук (11 клас) - І місце, Юлію Мордух (7-А клас) - І місце, Аліну Клебанську (3-Б клас) - ІІ місце та вчителя зарубіжної літератури Світлану Іванівну Ратушняк, її учениця Наталія Товстун (11 клас) посіла І місце серед читців.Гарний результат з читання показали і Оксана Камишна (8-Б клас), Олександра Скрипник (10-А клас) та Ірина Попсуй (11 клас). Бажаємо подальших успіхів і здобутків! Нехай конкурс розкриє перед вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу! Міцного здоровя вам, бадьорого духу, радості, завжди будьте яскравими і красивими. Нехай душа народжує прекрасні мрії, а розум втілює їх у життя. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Конкурс солістів-вокалістів та читців "Зіркова мрія"