Субота, 08 18th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Заходи, присвячені бою під Крутами (29.01.18)

Для українського народу бій під Крутами, який відбувся 100 років назад, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.


З метою вшанування пам′яті героїв Крут, виховання патріотизму, любові до своєї Батьківщини, його історії та героїчного минулого у Війтівській школі організовано та проведено ряд заходів.

Бібліотекар Крикун О.Г. організувала виставку літератури в шкільній бібліотеці "Вони помирали, щоб жила Україна", вчителями історії та української мови проведено тематичний урок «На Аскольдовій могилі – український цвіт»", учнівським самоврядуванням випущено стінгазету «Бій під Крутами», класними керівниками проведено бесіди «Крути: Подвиг і трагедія», учнями 9-А класу (класний керівник – Ратушняк С. І.)  було проведено загально-шкільний захід «Герої Крут – для нащадків взірець». Сторінки історії ще раз нагадали молодому поколінню трагічну боротьбу українського народу на шляху становлення державності. Героїчна загибель студентського куреня під Крутами 16 (29) січня 1918 року стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Заходи, присвячені бою під Крутами (29.01.18)