Неділя, 06 17th

Last updateчт., 24 трав. 2018 6am

Проліски надії - 2018 (16.02)

Шкільний  фестиваль учнівської творчості «Проліски надії» приніс і дітям, і журі море емоцій і задоволення. З гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці  розпочав концертну програму вокальний ансамбль «Проліски».

Новостворений ансамбль «Мальви» подарував глядачам одну з версій пісні «Десь по світу».

Квартет четвертокласників "Асорті" заспівали пісеньку "Весна прийшла".

Українську народну пісню «Через сад виноград» вміло виконав дівочий квартет «Загадкові», а пісня «Коли ти берегом ідеш» прозвучала яскравим двоголоссям Юлії Мордух та Вікторії Хмарук.

Танцювальний колектив «Іграшки» виконав народний єврейський танець «Хава нагіла».

Родзинкою огляду учнівської творчості став виступ ансамблю народних інструментів. Вони виконали віночок українських народних пісень та «Словацьку польку».

Бажаємо всім учасникам творчих злетів та перемог на районному конкурсі.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Проліски надії - 2018 (16.02)