Неділя, 06 17th

Last updateчт., 24 трав. 2018 6am

Акція до Дня спонтанного прояву доброти "Ми хочемо допомогти" (19-23 лютого)

По ту сторону миру покинуті батьками діти чекають, що їм простягнуть руку допомоги.

На даний час у зоні проведення АТО в сиротинцях залишаються сотні дітей. Серед них чимало немовлят. Ми, учні Війтівської школи, хочемо, щоб дітям завжди було що їсти, що одягнути, щоб вони жили в нормальних умовах. І, звісно, щоб мали мирне небо над головою… І якщо на останнє ми, наразі, вплинути не можемо, то допомогти дітям у загальних потребах – це в наших силах. Завдяки отцю УПЦ Київського патріархату  Ростиславу Процаніну та депутату обласної ради Володимиру Зарічанському всі речі, продукти та вода, зібрані учнями, їх батьками та вчителями 26 лютого відправлені дітям Торецького центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Акція до Дня спонтанного прояву доброти "Ми хочемо допомогти" (19-23 лютого)