Неділя, 07 15th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Свято «А жінка в світ приходить для любові» (7.03)

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. Традиційно в переддень 8 Березня одинадцятикласники вітають жіноцтво школи зі святом весни.

Учні подарували чудовий концерт: звучали теплі, щирі слова про Жінку з уст хлопців, Жінка розказувала про себе вустами дівчат, лунали прекрасні українські пісні, додали гарного, веселого настрою різноманітні гумористичні сценки. Класний керівник, Любов Василівна Гук, втілила свою давню мрію і поставила фрагмент вистави «Фараони».

У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів. День по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Свято «А жінка в світ приходить для любові» (7.03)