Субота, 08 18th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Навчально-польові збори для учнів 11 класу (25-27.04.2018)

7 дівчат та 16 юнаків взяли участь у військово-польових зборах, під час яких практично застосовували знання, отримані  на уроках Захисту Вітчизни.

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Василь Миколайович Івашківський підготував необхідну документацію для організації та проведення військово-польових зборів, провів інструктаж з правил безпеки життєдіяльності під час їх проведення. Практичні заняття з основ медичних знань і допомоги з дівчатами проводила вчитель предмету «Захист Вітчизни» Наталія Анатоліївна Цвігун.

Упродовж трьох днів учні демонстрували теоретичні знання, практичні уміння і навички з тактичної, вогневої підготовки, основ цивільного захисту, надання першої медичної допомоги, прикладної фізичної підготовки.
Проведено тренування по евакуації поранених під час бою, надання першої домедичної допомоги при вогнепальних пораненнях.

Три дні були дуже насичені. Учні весело провели час та отримали позитивні емоції від зборів.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Навчально-польові збори для учнів 11 класу (25-27.04.2018)