Неділя, 06 17th

Last updateчт., 24 трав. 2018 6am

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня 2018)

Давньою щорічною традицією у нашому селі є несення Вахти пам'яті біля обеліску Слави 9 травня в День Перемоги над нацизмом. Ця відповідальна місія лягає на плечі випускників.

А у 2016 році започаткована ще одна традиція - це показовий виступ учасників  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учні з натхненням, гордістю та почуттям любові до України ставляться до своєї справи. Сльози радості за підростаюче покоління проблискували на очах односельців та ветеранів.

Напередодні свята Перемоги в рамках акції "Ветеран живе поруч" діти відвідали чотирьох ветеранів Другої світової війни: Маринича Тимофія Махтодійовича, Красиленка Олексія Івановича, Хмарука Петра Васильовича та Каратнюка Івана Ісаковича.

За гостинними столами з чаєм та солодощами велася тепла і щира розмова, звучали привітання, вірші та гуморески з уст школярів і спогади сивочолих солдатів.

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня 2018)