Неділя, 06 17th

Last updateчт., 24 трав. 2018 6am

Свято вишиванки та перша Вишивана хода (17.05.2018)

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі».

Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів, і батьків.

Розпочав свято ансамбль «Проліски» піснею «Тобі, Україно, тобі!».

Танцювальний колектив «Іграшки», керівник Світлана Вікторівна Кушнір, подарував веселий, запальний танець.

Потішило всіх тріо «Загадкові», виконавши українську народну пісню «Через сад виноград».

Вихованці  Яни Предолюк виступили з танцем «Моя Україна».

Бути єдиною дружньою родиною і цінувати вишиванку та Україну закликала Юлія Мордух піснею «Єднаймося, люба родино!».

Першокласникам та їхнім батькам випала честь пройтися першою у нашому селі Вишиваною ходою до пам’ятника Героям України та покласти квіти.

Сподіваємося, що свято вишиванки доторкнулося до глибин душі кожного учасника. Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!

Ви тут: Home Інформація Шкільні новини Свято вишиванки та перша Вишивана хода (17.05.2018)