Субота, 08 18th

Last updateср., 04 лип. 2018 8pm

Створено сайт Війтівської ЗОШ

Дорогі учні, шановні вчителі!

29 грудня 2012 року створено новий сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Найближчим часом планується наповнити сайт корисною інформацією, реалізувати форум, фотогалерею, розробити файловий архів для учнів та вчителів.

Сайт працює під управлінням системи Joomla!, функціональність якої вражає.  Як відомо, старий сайт школи вже існує не перший рік за адресою school-viytivka.pp.net.ua, але він розміщений на безкоштовному хостингу "Юкоз", має великий рекламний банер на пів сторінки і безнадійно устарів (останнє оновлення відбувалось більше двох років тому).

Враховуючи вищесказане, вчитель інформатики Олександр Михайлович разом з директором Війтівської ЗОШ Володимиром Миколайовичом вирішили недоцільним підтримку старого сайту і було прийнято рішення створити якісно новий сайт. Відкинули ми і ще одну привабливу пропозицію створення сайту, використовуючи можливості безкоштовної системи управління змістом, розробленої Пасіховим Ю.Я., оскільки дана система досить хороша, але має обмежений функціонал, зокрема відсутній форум, підтримка коментарів в новинах і багато інших вкрай необхідних речей, які додають сайту інтерактивності. Саме тому на сайті з адресою vt.beredu.vn.ua ми зробимо перенаправлення на адресу wishkola.org.ua - основну адресу нашого сайту.

Наш новий сайт працює під управлінням сучасної системи управління змістом - Jooomla!, яка має дуже широкі можливості управління сайтом.

В найближчі 6 місяців планується зробити наступне:

• Висвітлювати на головній сторінці шкільні новини (щонайменше 1 новина на тиждень);
  • Розробити сторінки про історію школи, вчителів, учнів і т.д.
  • Зробити функціональний форум для спілкування учнів школи (розділи форума перенесемо зі старого сайту);
  • Зробити фотогалерею з різними розділами і завантажити в нею щонайменше 200 фото зі шкільного життя;
  • Зробити розділ Відео-галерея, в який виставляти цікаві відео-ролики з шкільного життя, концертів;
  • Створити файловий архів, в який завантажити різні корисні для вчителів та учнів файли і багато іншого.

Ми маємо мріію: розробити зручний і функціональний сайт для вчителів Війтівської ЗОШ, учнів та їх батьків і сподіваємось, що наша мрія збудеться, адже ми будемо робити для цього все можливе.

З повагою, вчитель інформатики Війтівської ЗОШ Ковальчук О.М.