Вівторок, 08 22nd

Last updateпт., 07 квіт. 2017 10am

Наші таланти

Валовий Мирослав

10-А клас

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з інформаційних технологій в 2012-13 н.р.

(диплом ІІІ ступеня)

 

Бурбеза Владислава

8-А клас

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з біології в 2012-13 н.р.

(диплом ІІІ ступеня)

 

Білозір Тетяна

10-Б клас

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з біології в 2012-13 н.р.

(диплом ІІІ ступеня)

 

Кропив’янська Ганна

10-Б клас

 

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з екології в 2012-13 н.р.

 (диплом ІІ ступеня)

 

 

Паламарчук Богдан

11-Б клас

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з трудового навчання в 2012-13 н.р.

(диплом ІІ ступеня)

 

Вачевська Ірина

10-А клас

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з трудового навчання в 2012-13 н.р.

(диплом ІІІ ступеня)

 

Верхолюк Вікторія

11-Б клас

Призер ІІІ (обласного) етапу та учасниця ІV етапу олімпіади з трудового навчання в 2012-13 н.р.

(диплом І ступеня)

 

Цимбал Олександр

11-А клас

Призер ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізичної культури в 2012-13 н.р.

(диплом ІІ ступеня)

 

 Результати участі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад в 2012-2013 н.р.

№п/п Предмет П.І. учасника Клас місце Вчитель
1. Українська мова і літ. 1. Бурбеза Владислава 8    
2. 2. Безусяк Іванна 9    
3. 3. Кропивянська Ганна 10    
4. 4. Каратнюк Світлана 11    
5. Російська мова,світова л-ра 1. Трач Юлія 9    
6. 2. Кропивянська Ганна 10    
7. 3. Цимбал Олександр 11    
8. Французька мова 1. Отапюк Ольга 9 1 Трач К.П.
9. 2. Безусяк Іванна 9 2 Трач К.П.
10. 3. Кропивянська Ганна 10 1 Дяк Г.І.
11. Англійська мова 1. Каратнюк Світлана 11    
12. 2. Цимбал Сергій 11    
13.  Математика 1. Шаєрман Юлія 6    
14. 2. Луцишин Олександр 6    
15. 3. Демянишен Владислав 10    
16. 4. Безсмертний Тарас 11 1 Шарпак М.Д.
17. Фізика 1. Андрейцов Олександр 7 1 Гук Л.В.
18. 2. Трач Вячеслав 8    
19. 3. Безусяк Іванна 9    
20. Інформатика 1. Безсмертний Тарас 11    
21. 2. Руденко Владислав 10 3 Ковальчук О.М.
22. 3. Валовий Мирослав 10 Район - 1 Область - 3 Ковальчук О.М.
23.  Історія 1. Бурбеза Влада 8 6  
24. 2. Безусяк Іванна 9 7  
25. 3. Демянишин Владислав 10    
26. 4. Каратнюк Світлана 10 4  
27. Правознавство 1. Безусяк Іванна 9    
28. 2. Демянишен Владислав 10 8  
29. 3. Білозір Тетяна 10 4  
30. 4. Каратнюк Світлана 11 2 Лукашенко Д.А.
31.  Біологія 1. Бурбеза Влада 8 Район - 1 Область - 3 Демидов А.М.
32. 2. Безусяк Іванна 9 7  
33. 3. Кропивянська Ганна 10 3 Демидов А.М.
34. 4. Білозір Тетяна 10 Район - 1 Область - 3 Демидов А.М.
35. 5. Каратнюк Світлана 11 5  
36. 6.        
37. Хімія 1. Гук Денис 8 1 Шевчук Н.В.
38. 2. Зублевич Іван 8    
39. 3. Безусяк Іванна 9 4  
40. 4. Демянишин Владислав 10 4  
41. Географія 1. Коваленко Євген 8    
42. 2. Безусяк Іванна 9    
43. 3. Цвігун Наталія 10    
44. Економіка 1. Верхолюк Вікторія 11    
45. Трудове навчання 1. Цимбал Іван 8 3 Валовий В.П.
46. 2. Дзісь Іван 9 3 Валовий В.П.
47. 3. Паламарчук Богдан 11 Район - 1 Область - 2 Валовий В.П.
48. 4. Петришина Людмила 8 1 Бабій О.О.
49. 5. Глущенко Наталія 9 Район - 1 Область - 2 Бабій О.О.
50. 6. Вачевська Ірина 10 Район - 2 Область - 3 Бабій О.О.
51. 7. Верхолюк Вікторія 11 Район - 1 Область - 1 Бабій О.О.
52.          
53. Екологія 1. Білозір Таня 10 1 Демидов А.М.
54. 2. Кропивянська Ганна 10 Район - 1 Область - 2 Демидов А.М.
55. Астрономія 1. Цимбал Олександр 11    
56. Фізична культура 1. Цимбал Олександр 11 Район - 1 Область - 2 Івашківський В.М.
57. 2. Херсонюк Надія 11 5  

Загальна статистика:

Місця: Кількість
Перші 14
Другі 3
Треті 4
Четверті 4
Учасників область 12
Призові область 9
11 клас 5
10 клас 8
9 клас 4

Про сайт

Robot

Офіційний сайт Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Працює на CMS Joomla 2.5. Підтримується адміністратором Форуму інформатиків України

Контакти

  • 24412, вул. Леніна, 17, с. Війтівка, Бершадський р-н, Вінницька обл.
  • 04352 43-466
Ви тут: Home Про школу Наші таланти