Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

Відомості про школу

Тимошенко Святослав 

11-А клас

Переможець районної олімпіади з історїї та призер обласної

(ІІІ місце).

Призер районної олімпіади з географії (ІІІ місце).

sviatoslav timoshenko

Калабішка Вікторія

11-Б клас

Переможець районної олімпіади з біології.

vika kalabishka
 

Юраш Юлія

11-Б клас

Переможець районної олімпіади з екології

та призер обласної (ІІ місце).

ulia urash
 

Женченко Олександр

10-Б клас

Переможець районної олімпіади з математики.

Призер районних олімпіад з укр. мови (ІІІ місце),

рос. мови (ІІІ місце), астрономії (ІІ місце),

хімії (ІІ місце) та англ. мови (ІІІ місце).

Отримав перехідний символ знань "Мудра сова" в номінації

"Найкращий учень року 2018-2019".

sasha jenchenko
Петришин Віталій

10-Б клас

Переможець районної олімпіади з інформаційних технологій 

та призер обласної (ІІІ місце).

Vitaliy Petrishin

Шевчук Іван

10-Б клас

Призер районної олімпіади з інформаційних технологій

(ІІІ місце).

vania shevchuk
 Козійчук Віталій

10-А клас

Переможець районної олімпіади з трудового навчання 

та призер обласної (ІІ місце).

vitaliy Koziychuk
 Хмарук Владислав

9-Б клас

Переможець районної олімпіади з трудового навчання

та призер обласної (ІІ місце). 

vlad hmaruk
  Мордух Юлія

9-А клас

Переможець районної олімпіади з математики та хімії.

Призер обласної олімпіади з хімії (ІІІ місце). 

Призер районної олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце),

англійської мови (ІІ місце).

Дипломант конкурсу з англійської мови "Spelling Bee"

(диплом ІІ ступеня).

Ulia Morduh
 Клибанська Світлана

9-А клас

Призер районної олімпіади з біології (ІІ місце). 

 svitlana klibanska
  Цвігун Юлія

9-Б клас

Призер районної олімпіади з біології (ІІ місце). 

 Ulia Tsvigun
   Петришина Каріна

9-Б клас

Переможець районної олімпіади з екології.

Призер районної олімпіади з рос. мови (ІІІ місце). 

 petrishina karina
 Криворука Гавриїл

8-А клас

Переможець районної олімпіади з хімії.

gavriil krivoruka
 Андрейцова Антоніна

8-Б клас

Призер районної олімпіади з укр. мови (ІІ місце).

tonia andreycova
Оперчук Лідія

7-Б клас

Переможець районної олімпіади з укр. мови,

призер районної олімпіади з фізики (2 місце).

Переможець конкурсу з англійської мови "Spelling Bee".

lida Operchuk
Рижавська Наталія

7-Б клас

Дипломант міжнародного конкурсу знавців

української мови імені П.Яцика (диплом ІІ ступеня).

Дипломант Міжнародного мовно-літературного конкурсу 

імені Тараса Шевченка (диплом ІІ ступеня).

natasha rijavska
   
© 2020. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.