Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Вибір предмета

Коди для підключення до Гугл-класів.

Довідка: для підключення до Гугл-класу зі смартфону чи планшету потрібно скачати в Playmarket або AppStore додаток Google Classroom, запустити його, натиснути кнопку "+" внизу і ввести код класу. Для підключення до Гугл-класу з комп'ютера, потрібно зайти в свій Гугл-акаунт, натиснути кнопку "Додатки гугл" зправого боку вікна браузера Гугл Хром, та вибрати додаток Клас. Далі натиснути кнопку "+" та ввести код класу.

Завдання, що будуть надходити вам від вчителів ви зможете бачити як у своїх класах, так і вони будуть продубльовані на вашу електронну пошту. Кожне завдання має термін виконання та деякі з завдань вимагатимуть прикріпленого файлу-розв'язку завдання. Виконавши завдання, ви маєте прикріпити файл-розв'язок та натиснути кнопку "Надіслати", щоб відправити вчителю завдання на перевірку. Вчитель/вчителька після перевірки завдання надішле вам результат (оцінку) за нього.

Джужук В.М.

8-Б Укр. мова та літ.   ofaol3s

9-Б Укр. мова та літ.   emb4lfo

11-А Укр. мова та літ.   nbj644c

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.