Війтівський ліцей
Бершадської міської ради
Офіційний сайт

Коди для підключення до Гугл-класів.

Довідка: для підключення до Гугл-класу зі смартфону чи планшету потрібно скачати в Playmarket або AppStore додаток Google Classroom, запустити його, натиснути кнопку "+" внизу і ввести код класу. Для підключення до Гугл-класу з комп'ютера, потрібно зайти в свій Гугл-акаунт, натиснути кнопку "Додатки гугл" зправого боку вікна браузера Гугл Хром, та вибрати додаток Клас. Далі натиснути кнопку "+" та ввести код класу.

Завдання, що будуть надходити вам від вчителів ви зможете бачити як у своїх класах, так і вони будуть продубльовані на вашу електронну пошту. Кожне завдання має термін виконання та деякі з завдань вимагатимуть прикріпленого файлу-розв'язку завдання. Виконавши завдання, ви маєте прикріпити файл-розв'язок та натиснути кнопку "Надіслати", щоб відправити вчителю завдання на перевірку. Вчитель/вчителька після перевірки завдання надішле вам результат (оцінку) за нього.

Шановні діти, батьки, вчителі!

Коди Гугл класів приховані з метою захисту від несанкціонованого вторгнення до курсів.

Здобувачі освіти можуть отримати код доступу до Гугл класу у свого класного керівника або написати запит на отримання кодів, скориставшись відповідними кнопками вгорі ("Написати адміну чи "Лист директору"). При цьому потрібно вказати своє прізвище, ім'я, клас, перелік предметів, до яких потрібно коди. Важливо: при написанні листа маєте вказувати ту електронну адресу, що є в нашій базі. Якщо електронна адреса змінилась, зверніться до класного керівника і повідомте йому про це.