Бершадської міської ради
![](/images/news5/den_kazki.jpg)
Казка - це світ, чарівний та незвичний. Казка - це диво, сповнене краси.
20-го березня відзначають Всесвітній день казки. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Казка - це чарівний світ фантазії, цікавих пригод, та зустрічі з улюбленими героями, які навчають мудрості, виховують в дітях кращі людські риси: добро, справедливість, відвагу та мужність.
![](/images/news5/1.jpg)
Згідно щорічного плану у Війтівському ліцеї з 05 по 09 лютого проходив тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя», на протязі якого проводились виховні години, різноманітні бесіди, дослідження, змагання, конкурси, тренінги, диспути, перегляд відеороликів тощо.
В рамках цього тижня вчитель основ здоров’я Цвігун Наталія Анатоліївна проводила різні заходи для ліцеїстів. А саме: з дітьми 5-их класів провели руханку, щоб укріпити дитячий організм, та прищепити любов до спорту. Також провели бесіду «Безпечний Інтернет» та розгадували кросворд.
![](/images/news5/bdr_2023_2.jpg)
В рамках Тижня безпеки дороржнього руху сьогодні до Війтівського ліцею завітали у гості старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Гайсинського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітан поліції Сергій Семенець, поліцейський офіцер громади Гайсинського РУП Михайло Ласовецький, спеціаліст відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Дяченко, працівник організаційно-інформаційного відділу Бершадської міської ради Марія Танасієнко, які провели пізнавальні бесіди з учнями початкових класів щодо безпеки дорожнього руху та вручили кожному учаснику освітнього процесу світловідбивальний флікер. Учні разом згадували основні правила дорожнього руху та говорили про умови безпечної поведінки на дорозі.
![](/images/news5/ped_konsilium.jpg)
14 листопада відбувся педагогічний консиліум за участі адміністрації закладу освіти, учителів 1- х, 5- х класів, практичного психолога та медичної сестри з метою визначення ступеня адаптації першокласників до освітнього процесу загалом і адаптації учнів 5-х класів до навчання у базовій школі.
![](/images/news5/futball2.jpg)
10.11.2023 року відбувся фінал районного етапу з футболу. Команда Бершадської ТГ (основа команди - учні Війтівського ліцею) грала з командою Гайсинської ТГ. Ми виграли 2:0. Голи забив Зубченко Богдан.
![](/images/news5/dmzast.jpg)
Сьогодні, 27 жовтня - День української писемності та мови.
Важлива дата для нас, українців. Бо тільки мова виокремлює нас як окремішній унікальний народ. Бо в рідному слові вся наша історія, наші болі і звитяги.
![](/images/news5/fk1.jpg)
10 жовтня 2023 року в м. Бершадь на стадіоні «Колос» наші ліцеїсти отримали перше місце в зональних змаганнях з футболу як одному з видів змагань Гімназіади серед учнів Бершадської міської територіальної громади.
20 жовтня 2023 року відбулися фінальні змагання з футболу. І знову перше! місце в руках (чи ногах))) наших футболістів.
![](/images/news5/teniszast.jpg)
На базі Війтівського ліцею відбувся територіальний етап змагань з настільного тенісу за Регламентом Гімназіади 2023/2024 н.р.
В змаганнях взяли участь 36 найкращих тенісистів з дев’яти закладів освіти нашої громади. Перемогу та право представляти Бершадщину на районному етапі здобула команда Війтівського ліцею, 2 місце виборола команда Баланівського ЗЗСО, закрили трійку фаворитів тенісисти Осіївського ЗЗСО.