27 січня класним керівником Цвігун Н.А. та учнями 11-А було проведено єдину виховну годину з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту по темі: "Голокост. Нацистські табори смерті."

“Безсмертна сила людського духу”. Під таким гаслом пройшов захід в 11-Б класі (кл.кер. Дмитренко В.Г.), приурочений жертвам Голокосту. Ми говоримо про Голокост для того, щоб ніхто і ніколи не забув тих мільйонів ні в чому не винних жертв.

Символом Голокосту є метелик. Чому саме він? В 1943 році маленький хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: “…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть”.

Метелик – це символ радості, без якої не живуть. Учні 11-Б класу написали на своїх метеликах побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці уроки історії.

Вшановували пам'ять усіх тих, хто загинув у вогні Голокосту здобувачі освіти 6-А класу (кл. кер. Гаджієва А.О.)

Учні 8-А класу разом з класним керівником Бесідовською Г.П. провели виховну годину  в пам'ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Було переглянуто презентацію «Голокост: невідомі віхи історії» та виставку-реквієм фотоматеріалів «Голокост – трагедія Всесвіту».

Завідуюча шкільною бібліотекою Крикун О.Г. організувала тематичну виставку «Голокост. Ідеться про мільйони жертв» і ознайомила учнів з літературою прямих свідків тих трагічних подій.

Класним керівником Ратушняк С.І. була проведена  виховна година  «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.

Діти переглянули презентацію, вшанували пам’ять невинно убієнних, переглянули документальні фотографії тих часів.

На завершення заходу учень 5-А класу Красиленко В. продекламував вірша І. Васильківської «Бабин Яр», що присвячений минулим подіям.

У цей день, День скорботи і пам’яті, класним керівником 6-Б класу Д.А. Лукашенко було проведено виховну годину, під час якої учні переглянули відеохроніку «Очищення вогнем. Голокост», підготували повідомлення про згадані події, вшанували полеглих хвилиною мовчання.

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в 4-х класах проведено урок-реквієм «Сумні сторінки історії: Голокост».