Яскраве Свято першого дзвоника відбулося на спортивному майданчику Війтівського ОЗЗСО. Організатори прагнуть щороку внести якусь родзинку в проведення того чи іншого свята. Оскільки через пандемію в країні введено карантинні обмеження, то було вирішено провести свято на спортивному майданчику зі штучним ЗЕЛЕНИМ покриттям. І саме це, окрім усіх прикрас: повітряних кульок, фотозон, штучних, власноруч виготовлених квітів, різнобарвних гірлянд з прапорців – додало яскравості і барвистості святу.

Найголовніше, що на святі діти почувалися комфортно: не було протягів, учні початкової школи сиділи на лавочках, старші не мерзли, а купалися в теплих променях літньо-осіннього сонця.
Першокласники вперше тут же на майданчику сіли за шкільні парти (і хоч у їхніх класних кімнатах таких ще немає, але вони уже знають, про які мріятимуть і що ця мрія обов’язково здійсниться).
Одинадцятикласники  влаштували малечі теплий прийом у першокласники з веселими вікторинами, загадками, фізкультхвилинкою та вручили невеличкі подаруночки.
Не забули випускники і про себе: станцювали, заспівали, сказали теплі слова вчителям і батькам.
Завітав привітати усіх дітей зі святом староста села.
Директор школи вручив нагороди за успіхи в навчанні, побажав гарного навчального року усьому колективові школи.
Старт був гарним! Надіємося, що фінішуємо з високими результатами.

PS.  Випадок із життя школи.
2 вересня. Коридором школи мандрує першокласник. На зустріч йому заступник директора з господарчої частини. Питає:
Кого шукаєш? медсестру?
Ні.
Завгоспа?
Ні!
Директора?
Так?
На когось хочеш поскаржитися?
Ні. Хочу з ним познайомитися і привітатися.

Після свята вчителями школи було проведено перші уроки, присвячені 30 річниці незалежності України. Пропонуємо вам переглянути фотозвіт зі свята та перших уроків.