З 21 вересня у Війтівській школі відбувалася справжня боротьба серед учнів на пост президента. Кандидатками були Анна Андрейцова (8-Б), Ольга Суха (10-А), Наталія Рижавська (10-Б). На передвиборчі перегони виділили тиждень. За цей час претенденкти написали програми, розповсюдили агітаційні матеріали, виступали перед виборцями.
Сьогодні пройшли довгоочікувані вибори. Загалом у голосуванні взяли участь 208 учнів 5-11 класів. Кожна із кандидаток – достойна. Це показали результати голосування, де відрив мінімальний. Після підрахунків голосів стало відомо, що бажаний пост президента школи отримала Ольга Суха. За неї проголосували 74 учні.
Вітаємо з перемогою, бажаємо успіхів, креативності, відповідальності, командної роботи та втілення у життя пунктів передвиборчої програми!

Olya Suha2