З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю у школі проходив тиждень екологічного виховання з 31 жовтня по 04 листопада 2022 р. Метою проведення тижня було довести до усвідомлення про велике значення екології не лише в школі, а і в повсякденному житті.

В рамках тижня було заплановано:

1. Написання та захисти проєктів   на тему «Озера та річки свого краю», «Сортування сміття – запорука чистого довкілля»

2. Операції «Опале листя», «Вчимося заповідувати»,  «Годівничка»;

3. Екологічні ігри “Бережи природу”,” Земля, повітря і вода”

4. Година спілкування: “Вони прийшли до нас з Червоної книги”, “Турбота про довкілля,  “Радість спілкування з природою ”

5. Фотовиставка «Я-дитина Природи».

6. Екологічна вікторина «Природа рідної землі»

7. Перегляд відеороликів «Природа і людина»,  «Мобі та його друзі»

8. Відео-презентацію ‘’Ми любимо природу’’.

9. Дискусія на тему  «Планета весела квітує, а чому ж забруднена сумує?»

ІІ. Операція «Чистий двір»

ІІІ. Акція «Годівничка»

Діти у доступній формі передали свої знання про природу рідного краю, разом із батьками та рідними обговорювали питання: «Шляхи розв’язку екологічних проблем рідного краю», «Утилізація сміття та опалого листя». Потім із свої думками  та рішеннями поділилися з однолітками.

Готували презентацій із відповідних тем, і представляли перед однокласниками.

eco0

Гладка Тетяна (учениця 11-А класу) - переможниця ІІ етапу олімпіади з екології.

eco0 1

Учасниці захисту проєктів з екології.

eco1

eco2