В очікуванні свята Миколая кожен старався подарувати частиночку свого тепла ближньому, а особливо тим, хто потребує цього найбільше.

Тиждень трудового навчання співпав із Всеукраїнською доброчинною акцією на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову». Робота в школі кипіла. Дівчатка 6-б класу долучилися до ярмарку «Веселі бутерброди». Учні 5-х класів виготовляли ялинкові прикраси з фанери та фетру. Хтось писав листи, а хтось малював малюнки. Кожен клас виготовив мішечок та наповнив його «миколайчиками» для захисників. На потреби ЗСУ президент школи Оля Суха передала раніше зібрані кошти із організованого нею перегляду кінофільмів.

На шкільній виставці «Український сувенір» учні 10-х класів представляли закладки для книжок, дівчатка 6-х класів - браслети та резинки для волосся, а 9-х - книжки-розвивайки та запропонували віддати їх у дитячий будинок. Їх підтримали всі: учні, батьки, вчителі. ?«Миколайчиками» для дітей-сиріт стали вироби зі шкільної виставки, смаколики, одяг, взуття, іграшки, книжки, шкільне приладдя. Подарунки відвезла сім’я нашої сільської волонтерки Олени Невлад у вінницькі дитячі будинки.

Щоб створити святковий настрій у школі, учні прикрасили свої класні кімнати: у 7-х класах засяяла Різдвяна зірочка, 1-4 - тішилися виставками родинних новорічних композицій. На уроках праці, як вогник, спалахнула ідея створити локацію «Казкове місто». Веселі сніговики та гноми виринали з під чарівного пензля вчительки Віри Іванівни та учнів. З’явилися Різдвяні сани. Проте сани непрості: щоб посидіти в них та зробити світлину, потрібно обов’язково заколядувати чи прощедрувати у Різдвяній шопці. Ангели Миру, які учні виготовляли на конкурс прикрашають обидві локації та шкільну ялинку.

Тож сьогодні за всі наші добрі справи до нас у школу завітав Святий Миколай. Діти наввипередки розказували йому вірші та співали пісні, а від Миколая почули побажання творити добро та отримали гостинці.

Відсьогодні в нашій школі щодня лунатиме колядка й щедрівка з уст дітей і дорослих, пануватиме святковий настрій. І він буде справжнім, що йде з самого серця, бо «раз добром нагріте серце вік не прохолоне» (Тарас Шевченко).