Зимові свята - пора веселих розваг та подарунків, яку так усі чекаємо. Особливо ці свята люблять діти. Дуже приємно отримати від Святого Миколая омріяний пакуночок із сюрпризом. Отож дорослі прагнуть, щоб святкові миті стали для дітей незабутніми.
Чарівне дійство для дітей організовувала міська рада разом з талановитими працівниками Будинку культури та освітянами позашкілля нашої громади. Вони зуміли вдихнути у звичайні дні тепло і радість, а натомість одержали посмішки та сяючі від захвату і щастя оченята дітей.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Дякуємо Миколі Кучеру за солодкі подаруночки для учнів 1-4 класів; Анатолієві Пшику та Миколі Рибаку за щорічні подарунки призерам олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань; діти пільгових категорій отримали подарунки від міської ради.

Свято у дітей має бути, бо саме світле майбутнє для них виборюють сьогодні наші воїни. Теплих, добрих свят і переможного року бажаємо всім.

zima1

zima2