29-го січня ми знову перегортали сторінки історії нашої країни. І однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами, який відбувся у далекому 1918 році. Молодь, студенти, які, не вагаючись, віддали своє життя за нашу незалежну неньку Україну, вони навіки залишаться для нас найбільшою святинею.

Пам’ятаймо про тих, хто боровся за рідну землю й за становлення української державності!
Учні 8-А класу провели класну годину «Пам’ятай про Крути!» та переглянули відео «Бій під Крутами». Діти вшанували пам’ять легендарних захисників хвилиною мовчання.
"Крути: вони загинули за Україну", сьогодні в 11-Б година спілкування присвячена 105 річниці легендарного бою за ВІЛЬНУ УКРАЇНУ!!!
Адже, Крути були, є і будуть, завдяки героїзму молодих гімназистів, однією з героїчних сторінок нашої історії! Вони боролися, щоб ми жили у ВІЛЬНИЙ КРАЇНІ!
Україна і сьогодні у вогні. Нехай Господь оберігає наших захисників і захисниць.
Віримо у Перемогу ЗСУ!!!