"Мови - це важливо" - цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.
Українська мова - наша рідна мова, мова серця, мова єднання.
День рідної мови у Війтівському ОЗЗСО щороку проходить по-собливому.

Цього року 21 лютого школярів зустріло приміщення школи, наповнене інформацією про цей день: біля учительської - постери "Говорімо правильно", вздовж сходів - картинки-язички з правильнр наголошеними словами на всіх можливих локаціях - інформація про правильне наголошування слів на предметах: математиці, біології, географії... Діти 5 - 11 класів випустили яскраві класні газети до Дня рідної мови. Триває оголошений до цього дня конкурс творчих робіт, в яких кожне слово розпочинається з певної літери.
Дякуємо всім, хто брав активну участь у підготовці до Дня рідної мови.
І пам'ятаймо: "Рідна мова дається народові Богом, чужа - людьми, її приносять на вістрі ворожих списів" (В. Захарченко)