Згідно щорічного плану школи у Війтівському ОЗЗСО з 13 по 17 лютого проходив тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя», протягом якого проводились різноманітні бесіди, інформаційний калейдоскоп, дослідження, змагання, виховні заходи, конкурси, тренінги, диспути, перегляд відеороликів тощо.

Протягом тижня, вчителем з основ здоров’я Цвігун Н. А., було проведено: захист науково-дослідницького проекту «Активний і здоровий спосіб життя-запорука довголіття» - учениця 10-Б кл. Плахотнюк Тоня; тематична виховна година «Здорове харчування» для учнів 6-А класу; на уроках з основ здоров’я переглянули відеоролики про здоровий спосіб життя, провели диспути, круглі столи, розгадували цікаві ребуси та кросворди.

Практичний психолог провела для учнів 2-Б класу заняття «Слух – мій друг», з учнями 7-А класу «Гармонія з собою – гармонія зі світом» (гармонізувати внутрішній світ учасників, розвивати позитивне мислення), зучнями 3-А і 3-Б класів - заняття «Якщо хочеш бути здоровим - рухайся !» (формування у школярів свідомого ставлення до здорового способу життя), для учнів 8-А класу заняття «Життєві цінності».

Шкільною бібліотекаркою організовані: книжкова виставка «Я обираю здоров’я», презентація книжок, журналів, що популяризують здоровий спосіб життя та бесіда «Здоров’я – наше багатство».

Для учнів 1-5 класів вчителі фізичної культури Довга Т.П. та Рудь Н.Д. провели змагання «Веселі старти».

Яскраво пройшло заняття у 2-Б класі "Ми обираємо здоровий спосіб життя".

Між учнями 6-7 класів вчителька Білозір О.П. провела дружній турнір з баскетболу.

Вчителькою фізичного виховання Пилич О.В. проведено виховний захід «Веселі естафети» з учнями 8-х класів та змагання з волейболу серед учнів 10-11 класів.

zdor sposib 2

zdor sposib 3