Війтівський заклад освіти багато років є «кузнею» творчих та обдарованих дітей, які по завершенню навчання обирають престижні професії, є конкурентними серед своїх ровесників. Педагогічний колектив докладає всіх зусиль для різностороннього розвитку своїх вихованців. 28 лютого відбулась педагогічна рада на тему «Ціннісні орієнтації педагогічного супроводу обдарованих учнів у освітньому середовищі нашого навчального закладу. Творчий внесок педагогів у результативне вирішення даного питання».

Заступником директора з навчально-виховної роботи Іриною Романчук розкрито питання щодо видів обдарованості у сучасному суспільстві та методів виявлення їх у дітей. Практичний психолог Галина Бесідовська провела та презентувала результати діагностики обдарувань та схильностей учнів 4-5, 9-11 класів.

Академічна, інтелектуальна, художня чи соціальна – всі види обдарованості розвиваються щоденно нашими учителями на уроках та в позакласній діяльності. Так учитель зарубіжної літератури Валентина Дмитренко ділилась досвідом щодо розвитку критичного мислення та формування моральних якостей особистості засобами художнього слова на уроках зарубіжної літератури, адже має великий арсенал методів, авторських розробок, образне мислення та вміння побачити в кожній дитині творчу іскру.

Позитивний педагогічний досвід для підтримки творчих учнів демонстрували «нестандартні» педагоги - учителі англійської мови Людмила Рудь та Лілія Трач.

Питання розвитку аналітичних навичок та абстрактного мислення з метою розвитку інтелектуальної обдарованості на уроках інформатики та математики розкривали учитель інформатики Олександр Ковальчук та учитель математики Наталія Квич.

Важливим у наш час є виховання дітей, здібних до лідерства, комунікації та розуміння людей, тобто розвиток соціальної обдарованості. В майбутньому такі юнаки та дівчата зможуть керувати та брати на себе відповідальність. Досвідом та проблемами розвитку здібностей до лідерства у шкільному колективі ділилась педагог-організатор Ніна Мордух.

На педагогічній раді також обговорено питання щодо визначення претендентів на отримання Свідоцтв про базову середню освіту з відзнаками та нагородження Золотою або Срібною медаллю, затверджено тематику курсової перепідготовки учителів Війтівського ОЗ, обговорено вибір підручників для 1-го класу, адже ці поточні питання є невід´ємними складовими у роботі із всебічного розвитку учнів.

pedrada1

pedrada2