В рамках Тижня безпеки дороржнього руху сьогодні до Війтівського ліцею завітали у гості старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Гайсинського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітан поліції Сергій Семенець, поліцейський офіцер громади Гайсинського РУП Михайло Ласовецький, спеціаліст відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксана Дяченко, працівник організаційно-інформаційного відділу Бершадської міської ради Марія Танасієнко, які провели пізнавальні бесіди з учнями початкових класів щодо безпеки дорожнього руху та вручили кожному учаснику освітнього процесу світловідбивальний флікер. Учні разом згадували основні правила дорожнього руху та говорили про умови безпечної поведінки на дорозі.

Щиро дякуємо за зустріч та запрошуємо до подальшої активної співпраці у справі виховання дітей!

bdr 2023 1

bdr 2023 2