Казка - це світ, чарівний та незвичний. Казка - це диво, сповнене краси.

20-го березня відзначають Всесвітній день казки. Казки - один із головних елементів культури будь-якого народу. Казка - це чарівний світ фантазії, цікавих пригод, та зустрічі з улюбленими героями, які навчають мудрості, виховують в дітях кращі людські риси: добро, справедливість, відвагу та мужність.

Для дітей початкових класів учнями 5-А класу був проведений тематичний захід «Парад казкових літературних героїв».

Маленькі школярики мали нагоду зустрітися з героями казок Г.Х. Андерсена «Снігова королева», А.Лінгрена «Пеппі Довгапанчоха», А.Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», О.Уайльда «Хлопчик-Зірка», Р.Дала «Чарлі і шоколадна фабрика».

Діти захоплено спостерігали за чудовими літературними героями, які несли добро, мудрість…

Це прекрасне дійство відбулося завдяки допомозі та підтримці батьків учнів, що перевтілилися у незабутніх казкових персонажів.

Дякуємо також вчителям початкової ланки за їхнє сприяння у проведенні цієї казкової подорожі.

Понад усе бажаємо, щоб до наших діток повернулося мирне, казково-щасливе дитинство.

Віримо нашим ЗСУ, наближаємо Перемогу разом!

Все буде Україна!!!