Війтівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Війтівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

У Війтівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 17 по 21.05.21 року пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом якого класними керівниками було проведено бесіди щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху і норм безпечної поведінки. А також вікторини, конкурси, уявні мандрівки, рольові ігри з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху і 21.05 єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі».

Згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №9 від 24.04.2021) з 26 квітня 2021 року 1-4, 9, 11 класи працюють у звичному (очному) режимі згідно із затвердженим розкладом навчальних занять. Інші класи (5-8-мі, 10-ті) продовжують навчатись дистанційно. Наголошуємо на неухильному дотриманні протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50.

Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області повідомляє, що наразі триває інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

З 1 по 12 березня 2021 року Війтівська школа працює в дистанційному режимі. Учні слідкують за оновленнями в Гугл класах та групах Вайбер, відвідують онлайн уроки вчителів, виконують завдання. Прохання: батькам та учням максимально серйозно віднестися до дистанційної форми навчання.

У школі з 08.02.2021р. по 12.02.2021р. пройшов тиждень здорового способу життя, протягом якого вчитель основ здоров’я Цвігун Н.А. проводила різноманітні бесіди, інформаційний калейдоскоп, дослідження, диспути, конкурс лепбуків «Аспекти здоров’я», перегляд відеороликів та захист проєктної роботи. Вчитель фізичного виховання Пилич О.В. провела спортивні змагання та виховний захід. Практичний психолог Бесідовська Г.П. – тренінги та просвітницько - профілактичні заняття, а класні керівники– виховні години на тему: «Зроби свій вибір на користь здоров’я».

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.