Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2020

У 2020 році всіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти, звільнили від державної підсумкової атестації (ДПА) – Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року».

Це означає, що у додатку до свідоцтва буде написано «Звільнений(а)». Якщо ви не хочете, щоб у додатку до свідоцтва було написано  «Звільнений(а)», то вам треба написати заяву на ім'я директора (заява приймається від батьків учнів або  повнолітніх здобувачів освіти), що ви хочете врахувати результати ЗНО як ДПА. Заяву у довільній формі треба подати до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою.

Основна сесія ЗНО 25.06-17.07. Результати ДПА у формі ЗНО будуть виставлені у додатку до свідоцтва.

Важливо! Якщо ви хочете вступати до закладу вищої освіти, то ви обов’язково повинні складати ЗНО.

Усі пункти тестування готові до проведення ЗНО у безпечних умовах!

Бажаємо успіхів!!!

ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники

2020

10 червня 2020 року о 10.00 в приміщені школи відбудеться звітування директора Війтівської загальноосвітньої школи І-IIІ ступенів Джужука В.М. перед педагогічним колективом та громадскістю за 2019-2020 навчальний рік.
Запрошуються: представники батьківського комітету, члени педагогічного колективу, представники громадськості села.

2020

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки! Прийміть щирі вітання з нагоди закінчення 2019-2020 навчального року.

Ситуація, з якою зіткнулась не тільки наша країна, але і весь світ із-за пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 повернуло історію людства по іншому шляху розвитку і внесла корективи в наше звичне життя.

Цей навчальний рік виявився насиченим, незвичним і складним, а особливо його завершення, коли нам усім прийшлося перейти на дистанційне навчання. Але тим паче ми впоралися. У Війтівській загальноосвітній школі завершило навчальний рік 460 учнів. У всіх, за винятком одинадцятикласників, з 29 травня починаються літні канікули.

Для 32 випускників розпочинається новий, яскравий і важливий етап в їхньому житті.

Дорогі випускники! Вам належить продовжити навчання, оволодіти вибраною спеціальністю і збудувати кар’єру. Бажаю сміливо рухатися вперед, досягати поставленої мети. Нехай отримані знання, які дала вам школа, підтримка батьків допоможуть перебороти труднощі і здійснити усі задумані плани і мрії.

Шановні вчителі, дорогі колеги! Дякую вам за ще один рік великої творчої  праці, за ще один випуск - і важкий і щасливий, як це завжди буває в нашій роботі. За те, що ви швидко змогли перелаштуватися на нову систему освіти. Практично цілодобово педагоги, класні керівники були на зв’язку з учнями та їхніми батьками. Нехай насіння розумного, доброго, вічного  шкільного випуску 2020 року дадуть вдячні, гарні і сильні сходи.

Сьогодні свято і в батьків. Саме в сім’ї людина пізнає світ і себе в ньому, формується як особистість, визначає для себе цінності, які стануть для неї головними в житті. Нехай успіхи дітей стануть батькам нагородою за любов і турботу. Саме завдяки вашому терпінню, вашій підтримці діти змогли освоїти новий формат навчання і закінчити успішно навчальний рік.

Вітаю всіх із святом Останнього дзвоника, бажаю здоров’я і успіхів. Бережіть себе і своїх рідних.

Директор школи В. Джужук.

2020

Шановні батьки майбутніх першокласників.

Просимо Вас написати заяви за поданим зразком. Роздрукуйте бланки і внесіть туди свої дані.

Крім того Вам необхідно зробити копії свідоцтв про народження своїх дітей, виписку про прививки, які отримувала Ваша дитина. Відносно проходження медичного огляду буде повідомлено пізніше, як тільки стане це можливим зробити. Слідкуйте за новинами на сайті школи.

2020

З 12 по 15 травня в школі проходить тиждень, присвячений онлайн безпеці.

Учням 5-11 класів обов'язково: 1) ознайомитись з матеріалами розділу "Безпека в Інтернет"; 2) взяти участь в анонімному опитуванні "Смартфон та здоров'я".

Зміни на сайті школи протягом карантину:

квітня
2020

26 квітня є Днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу людства та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Сьогодні, 26 квітня, у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності.

26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

© 2020. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.