Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією нашої школи стало проведення Олімпійського тижня до Дня фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня.

У рамках тижня були проведені наступні заходи: змагання «Веселі старти» для учнів 5-11-х класів, змагання з футболу між 10-А і 11-АБ та 5-А і 5-Б  класами,  ігри та естафети для учнів 1-4 класів. Для всієї школи одинадцятикласники організували веселу ранкову руханку. Учні 1-7 класів взяли участь у виставці малюнків «Мій улюблений вид спорту».

Яскраве Свято першого дзвоника відбулося на спортивному майданчику Війтівського ОЗЗСО. Організатори прагнуть щороку внести якусь родзинку в проведення того чи іншого свята. Оскільки через пандемію в країні введено карантинні обмеження, то було вирішено провести свято на спортивному майданчику зі штучним ЗЕЛЕНИМ покриттям. І саме це, окрім усіх прикрас: повітряних кульок, фотозон, штучних, власноруч виготовлених квітів, різнобарвних гірлянд з прапорців – додало яскравості і барвистості святу.

У Війтівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 17 по 21.05.21 року пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом якого класними керівниками було проведено бесіди щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху і норм безпечної поведінки. А також вікторини, конкурси, уявні мандрівки, рольові ігри з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху і 21.05 єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі».

Згідно з рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №9 від 24.04.2021) з 26 квітня 2021 року 1-4, 9, 11 класи працюють у звичному (очному) режимі згідно із затвердженим розкладом навчальних занять. Інші класи (5-8-мі, 10-ті) продовжують навчатись дистанційно. Наголошуємо на неухильному дотриманні протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50.

Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області повідомляє, що наразі триває інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.