Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина,  22 листопада 2021року  цікаво і змістовно пройшла година спілкування в 9- А класі Війтівського ОЗЗСО з класним керівником Бесідовською Г.П. Захід приурочений вшануванню Героїв Небесної Сотні та воїнів - захисників України. Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності, подискутували та висловили свої позиції. 

Із 15 до 21 листопада 2021 року відбувся другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху (Перший етап відбувся у травні цього року).

У Війтівському ОЗЗСО згідно з Загальним Планом заходів Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада вчителем основ здоров’я і класним керівником  Цвігун Н.А.  було проведено Єдиний національний урок у 5-А класі на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху» в рамках національного проекту «Безпечна країна». 

В 5-Б класі пройшов виховний захід «Посвята в п’ятикласники». В житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід  до відповідальності, зрілості. Ще вчора діти були учнями початковоїшколи, а сьогодні вже на порозі великої основної школи. « Ви дружні, завзяті та працьовиті і є справжнім колективом, який буде примножувати здобутки і, я сподіваюсь, будете найкращими учнями Війтівського ОЗЗСО. Я вірю, що у вас попереду ще багато славних звершень, перемог, І здобутків» - запевнила дітей їх класний керівник Дмитренко В. Г.

19 жовтня 2021 року на стадіоні с. Красносілка відбулася зональна гра з футболу між командами Війтівської та Красносілської шкіл. Основний час закінчився з рахунком 2:2. Голи з нашої сторони забив Богдан Зубченко. Переможець визначився після пробиття пенальті. Наші гравці були точнішими. Голи забили  Богдан Зубченко - 1, Павло Козір - 1, Артур Волошин – 1, Євген Джус -1. Гра закінчилась  рахунком 6:4 на користь футбольної команди Війтівської школи. 

На виконання розпорядження Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова від 03.08.2021 р;  наказу № 01-19/1288 від 28.09.2021 начальника відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксани Тартачної та з нагоди відзначення 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами полковника Івана Богуна, у Війтівському ОЗЗСО учителькою історії Д.А.Лукашенко були проведені просвітницькі заходи для учнів 5-11 класів щодо вивчення подій оборони м. Вінниці і Вінниччини у 1651 році. Ми роду козацького діти, землі української цвіт"; класними керівниками організовано перегляд художніх фільмів.  Класним керівником 5 – А класу Цвігун Н.А. та учнями було переглянуто художній фільм «Тримайся, козаче».

В рамках тижня початкових класів пройшла виставка робіт з природного матеріалу. Щедра осінь знову поділилася з нами дарунками, пахучими квітами, овочами та фруктами. Всі учні молодших класів мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали, даровані матінкою – Землею. Кожна поробка – це витвір мистецтва.

 

29 вересня в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка сталося у Бабиному Яру. Учнями 7-А класу (класний керівник Гаджієва А.О.) був проведений урок пам’яті "Трагедія Бабиного Яру  - в серці українського народу".

Захід сприяє формуванню людської гідності, єдності українського народу та розвиває почуття патріотизму і толерантності. Людство зобов’язане пам’ятати чорні сторінки своєї історії та робити все можливе, щоб такі події ніколи не повторилися.

bab yar 1

 

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.  

Доброю традицією нашої школи стало проведення Олімпійського тижня до Дня фізкультури та спорту. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня. 

У рамках тижня були проведені наступні заходи: змагання «Веселі старти» для учнів 5-11-х класів, змагання з футболу між 10-А і 11-АБ та 5-А і 5-Б  класами,  ігри та естафети для учнів 1-4 класів. Для всієї школи одинадцятикласники організували веселу ранкову руханку. Учні 1-7 класів взяли участь у виставці малюнків «Мій улюблений вид спорту».

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.