Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

День вишиванки – свято, що об’єднує українців на всій планеті.

Сьогодні, як ніколи, це свято важливе, бо в Україні йде війна. Ми, мужній народ, виборюємо своє право бути вільними, мирно жити на своїй Богом даній землі.

Коли вибухають снаряди, залишаючи криваві рани на тілі нашої землі, гинуть найкращі сини і доньки, ми тут, де не чути канонад, маємо гуртуватися, берегти і шанувати наші одвічні цінності: МОВУ, ПІСНЮ, ВИШИВАНКУ… Бо це те, по чому нас впізнають як УКРАЇНЦІВ. Щоб показати солідарність із нами, весь світ одягає нашу Вишиванку, співає наш Гімн, вшановує наш Прапор.

Сьогодні з вірою в Перемогу одягнімо Вишиванку, заспіваймо українську Пісню, скажімо теплі слова рідним, бо ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Більше роликів і привітань до свята дивіться в нашій групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/845593022801148

Зарахування до 1 класу буде проводитись в період з 01 квітня по 31 травня відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування тобто до 31 травня.

У Війтівському ОЗЗСО з 14.02.2022р. по 18.02.2022р. пройшов тиждень здорового способу життя. Протягом якого були проведені різноманітні методи роботи. 

«Тиждень здоров'я» в школі допомогає  учням осягнути глибину проблеми, усвідомити, що здоров'я включає різні компоненти, виявити першопричини порушення здоров'я, набути знань та вмінь, які сприятимуть збереженню фізичного, соціального й психічного здоров'я.

Заходи, які проводяться впродовж цього тижня формують в учнів прагнення до постійного покращення свого способу життя та виховують свідоме ставлення до свого здоров'я.

 

Нещодавно в нашій школі було проведено виховний захід - літературно-музичну композицію "Запали вогонь душі".
Свято літератури підготували учні 8-Б класу під керівництвом учителя зарубіжної літератури Гаджієвої А.О.
Діти відправились у захоплюючу подорож до Будинку чеснот, перевтілившись у відомих письменників. На прикладі вчинків літературних героїв, учні зрозуміли, що найбільший скарб у житті - це дружба, любов, чесність, відданість та взаєморозуміння.

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина,  22 листопада 2021року  цікаво і змістовно пройшла година спілкування в 9- А класі Війтівського ОЗЗСО з класним керівником Бесідовською Г.П. Захід приурочений вшануванню Героїв Небесної Сотні та воїнів - захисників України. Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності, подискутували та висловили свої позиції. 

Із 15 до 21 листопада 2021 року відбувся другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху (Перший етап відбувся у травні цього року).

У Війтівському ОЗЗСО згідно з Загальним Планом заходів Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада вчителем основ здоров’я і класним керівником  Цвігун Н.А.  було проведено Єдиний національний урок у 5-А класі на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху» в рамках національного проекту «Безпечна країна». 

В 5-Б класі пройшов виховний захід «Посвята в п’ятикласники». В житті кожної людини бувають важливі переломні етапи, які символізують перехід  до відповідальності, зрілості. Ще вчора діти були учнями початковоїшколи, а сьогодні вже на порозі великої основної школи. « Ви дружні, завзяті та працьовиті і є справжнім колективом, який буде примножувати здобутки і, я сподіваюсь, будете найкращими учнями Війтівського ОЗЗСО. Я вірю, що у вас попереду ще багато славних звершень, перемог, І здобутків» - запевнила дітей їх класний керівник Дмитренко В. Г.

19 жовтня 2021 року на стадіоні с. Красносілка відбулася зональна гра з футболу між командами Війтівської та Красносілської шкіл. Основний час закінчився з рахунком 2:2. Голи з нашої сторони забив Богдан Зубченко. Переможець визначився після пробиття пенальті. Наші гравці були точнішими. Голи забили  Богдан Зубченко - 1, Павло Козір - 1, Артур Волошин – 1, Євген Джус -1. Гра закінчилась  рахунком 6:4 на користь футбольної команди Війтівської школи. 

© 2022. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.