Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

2020 року ООН святкує своє 75-річчя! Разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) ЕdEra розробила план та матеріали до уроку «Знаю права і змінюю світ».

19.11.2020р. за участі класного керівника Цвігун Н.А. та учнів 11-А класу  було проведено урок «Знаю права і змінюю світ».

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був Голодомор 1932-1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція повинна була ліквідувати основу української нації і національного відродження, унеможливити протистояння радянській владі. Аналіз тодішніх подій переконливо засвідчує, що в українському селі мали місце всі елементи політики геноциду. Отже, не посуха, яка у 1931 р. охопила степові райони, була причиною Голодомору, а цілеспрямована злочинна політика більшовицького керівництва. Такого висновку дотримуються і члени Міжнародної комісії з розслідування голоду в Україні... лише Росія не може змиритись і визнати злочинну політику своєї влади проти нашого народу. В черговий раз, доносячи правду та пам'ять сторінки історії, у нашій школі для учнів 6-11 класів, учнями 10-Б під керівництвом вчителя історії Арсинєвич О.В., було проведено тематичний урок-реквієм, приурочений 87 річниці - "Пам'ять - не згасне!".

Згідно Указу Президента України від 09.11.2015 року № 633 в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

В цей день ми згадуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З метою  вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, національно-патріотичного виховання дітей, учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України у  Війтівській ЗОШ пройшли заходи, які висвітлюють доленосні сторінки в історії України початку XXI століття.

За традицією в листопаді місяці в нашій школі проходила щорічна акція «5 картоплин».

Гарну справу мав можливість зробити кожен учень школи. Спільними зусиллями небайдужих школярів було зібрано понад 500кг картоплі, яку до Всесвітнього дня дитини передано до дитячого будинку. Сподіваємося, що дітям буде смакувати.

В нашій школі традиційно провели заходи, присвячені до Міжнародного дня толерантосні. Натисніть "Детальніше" для читання повного тексту новини.

До уваги учнів, батьків та педагогів школи: створено новий розділ сайту "Освітній процес на період карантину 2020", в якому розміщено актуальну інформацію щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах пандемії Covid-19. Інформація в розділі буде періодично поновлюватись.

Перейти в розділ

Шановні батьки, учні, гості нашого сайту. Пропонуємо подивитися відеоролик про те, як у Війтівській школі пройшло свято Першого дзвоника та про особливості організації освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19.

© 2020. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.