Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

29 вересня стане відомим ім'я президента Війтівської школи. Наразі тривають перегони, в яких беруть участь: учениця 10-А класу Ольга Суха, 10-Б - Наталя Рижавська та учениця 8-Б - Анна Андрейцова. Зустрічі з кандидатками у президенти відбудуться 27, 28 вересня. 29 вересня голосуватимуть учні 5-11 класів. Зроби свій вибір! З агітаційними роликами кандидаток в президенти школи можете ознайомитись нижче у відео.

До Дня Миру у Війтівській школі з 20 по 23 вересня пройшла акція “Сила в єднанні”. Було проведено ряд виховних заходів. Учні малювали малюнки, писали листи, виготовляли обереги для наших захисників. Щоб підтримати воїнів, 23 вересня у школі провели благодійний ярмарок, на якому зібрали 17710 грн. Всі кошти передали на придбання автомобіля для підрозділу Збройних Сил України, де воюють наші односельчани. Дякуємо всім дітям, батькам та вчителям. Сила в єднанні! Слава Україні!

dm12

 

Після оголошення в Україні воєнного стану з 24 лютого 2022 року ніхто навіть не міг подумати про відновлення навчання, враховуючи загрозу життю і здоров’ю учасників освітнього процесу.

Але час розставив усе на свої місця. Пристосовуючись до нових умов життя, педагогічний колектив Війтівського опорного закладу  зрозумів, що ми живемо в нелегкий час, але кожен із нас на своєму місці повинен  робить усе можливе якісно, професійно, з любов'ю, з думкою про тих, для кого працює і прагне зробити все можливе аби діти могли отримати якісне навчання, бо лишати дітей права на освіту не можна.

Чим ближче 1 вересня, тим частіше і гарячіше звучить суперечка: яким буде новий навчальний рік? Онлайн чи офлайн? У соцмережах можна прочитати типові аргументи "за" та "проти". На 100% це не ясно і досі.  Звісно, всі прагнуть працювати офлайн, знову повернутися до шкіл, до своїх класів, але, на жаль не все просто.

Якщо ж батьки виступатимуть проти того, аби їхня дитина вчилася очно, то заклад намагатиметься дібрати ту форму навчання, яка влаштовуватиме всіх. Можливо, паралельно з офлайн-навчанням вдасться організувати і онлайн, тож батьки зможуть обирати.

Останній дзвоник лунає цьогоріч під звуки вибухів і туги за загиблими. Дякуємо ЗСУ за можливості жити, навчатися, сміятися і святкувати. Слава Україні 💙💛

Більше інформації див. в фейсбук-групі закладу: https://www.facebook.com/groups/845593022801148

День вишиванки – свято, що об’єднує українців на всій планеті.

Сьогодні, як ніколи, це свято важливе, бо в Україні йде війна. Ми, мужній народ, виборюємо своє право бути вільними, мирно жити на своїй Богом даній землі.

Коли вибухають снаряди, залишаючи криваві рани на тілі нашої землі, гинуть найкращі сини і доньки, ми тут, де не чути канонад, маємо гуртуватися, берегти і шанувати наші одвічні цінності: МОВУ, ПІСНЮ, ВИШИВАНКУ… Бо це те, по чому нас впізнають як УКРАЇНЦІВ. Щоб показати солідарність із нами, весь світ одягає нашу Вишиванку, співає наш Гімн, вшановує наш Прапор.

Сьогодні з вірою в Перемогу одягнімо Вишиванку, заспіваймо українську Пісню, скажімо теплі слова рідним, бо ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Більше роликів і привітань до свята дивіться в нашій групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/845593022801148

Зарахування до 1 класу буде проводитись в період з 01 квітня по 31 травня відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригінал або копія довідки форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування тобто до 31 травня.

У Війтівському ОЗЗСО з 14.02.2022р. по 18.02.2022р. пройшов тиждень здорового способу життя. Протягом якого були проведені різноманітні методи роботи. 

«Тиждень здоров'я» в школі допомогає  учням осягнути глибину проблеми, усвідомити, що здоров'я включає різні компоненти, виявити першопричини порушення здоров'я, набути знань та вмінь, які сприятимуть збереженню фізичного, соціального й психічного здоров'я.

Заходи, які проводяться впродовж цього тижня формують в учнів прагнення до постійного покращення свого способу життя та виховують свідоме ставлення до свого здоров'я.

 

© 2022. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.