Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Розпорядження адміністрації школи.

Класним керівникам 5-11 класів:

1. Зібрати номери мобільних та електронні адреси учнів вашого класу. Електронні адреси мають надати учні, починаючи з 7-го класу, оскільки саме в 7-му класі на інформатиці вивчалася тема "Електронна пошта".

2. Ввести зібрані дані в програмі Word в документ за зразком:

2020

Шановні вчителі, батьки та учні. До 24 квітня 2020 року ми продовжуємо працювати в дистанційному режимі. На сайті школи будуть і надалі викладатись завдання для всіх класів по всім предметам.

Адміністрація школи та педагогічний колектив просить вас, учні, віднестися з повною відповідальністю до виконання завдань, розміщених на сайті.

Для вчителів пропонуємо ознайомитись з графіком роботи на період карантину та наказами по школі в розділі "Дистанційне навчання".

Не забувайте дотримуватись правил карантину та без потреби не виходити з дому.

ГОЛОВНЕ ПРО «КОРОНАВІРУС»

«Коронавірус» (офіційна назва – вірус nCov-2019) викликає гостре інфекційне захворювання під назвою COVID-19.

Хто найбільш сприйнятливий до інфікування?
– Люди похилого віку.
– Люди із захворюваннями імунної системи, набутими чи вродженими імунодефіцитами.

Основний сайт про коронавірус

2020

Шановні учні та їх батьки!

Навчання під час карантину можливе з використанням наступних ресурсів:

1. Скористатись шкільною системою дистанційного навчання: https://wishkola.org.ua/disted

2. З 16 березня щоденно о 9:30 на телеканалі "Київ" транслюватимуться відеоуроки: дивитись Київ

2020

З 12 березня запроваджується тритижневий карантин у всіх закладах освіти!

Детальніше на сайті МОН: читати

8 березня

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня цікаво, тепло, весело пройшло свято у нашій школі. Порадували своїми привітаннями та виступами наші одинадцятикласники. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям та всім працівникам школи.
Звучали пісні, вірші та цікаві і смішні інсценування. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

2020

27 лютого відбувся виховний захід «Її величність жінка», який об’єднав два свята: день 8 Березня та Масляної. Дійство проходило з виступами, веселими конкурсами та розвагами.

2020

Вітаємо з високими результатами у обласному етапі олімпіади з трудового навчання команду хлопців із Війтівської школи: Хмарука Владислава Ігоровича, який зайняв ІІ місце набравши 191 бал із 200 можливих та Козійчука Віталія Вікторовича, який зайняв ІІ місце набравши 198 балів із 200 можливих. Підготував учнів учитель трудового навчання Валовий Василь Петрович. Такі високі бали та результати, ще раз підтверджують, що у творчого учителя - творчі учні! Вітаємо учителя та його вихованців і бажаємо подальших перемог!

© 2020. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.