Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

27 січня класним керівником Цвігун Н.А. та учнями 11-А було проведено єдину виховну годину з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту по темі: "Голокост. Нацистські табори смерті."

“Безсмертна сила людського духу”. Під таким гаслом пройшов захід в 11-Б класі (кл.кер. Дмитренко В.Г.), приурочений жертвам Голокосту. Ми говоримо про Голокост для того, щоб ніхто і ніколи не забув тих мільйонів ні в чому не винних жертв.

31 грудня 2020 року напередодні Різдвяно-новорічних свят учні 9-Б класу разом із керівницею гуртка «КіЛ» учителькою української мови і літератури Валентиною Василівною Теслюк відтворили середньовічну вертепну виставу, яка традиційно присвячена моменту народження Христа.

Щороку наші діти з нетерпінням чекають новорічних свят. 
Яскраво і весело  відбувся новорічний ранок для учнів 5-А класу Війтівської ЗОШ I-III ступенів (класний керівник – Ратушняк Світлана Іванівна). Цього року новорічна програма для п’ятикласників проходила у форматі ТВ передачі «17+1». Перевтілившись в казкових героїв, діти поринули у світ новорічних пригод, з радістю вітали всіх з Новим Роком, бажаючи всім доров’я та миру. Дід Мороз та чарівна Снігуронька проводили цікаві ігри та конкурси. Це було справжнє свято, де лунали пісні, веселі жарти, сміх, в повітрі відчувалося наближення справжнього Нового Року.

19 грудня для українців нехай і не вихідний, але дуже бажаний і очікуваний день. Наслідуємо добро і вчинки Миколая.

Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. Саме таку мету ставили перед собою учні 6-А класу та їх класний керівник Гаджієва А.О., готуючи виховний захід «Ой, хто, хто Миколая любить». Захід був спрямований на відродження національних традицій.

 

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров'ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світи від радіаційного забруднення. Сьогодні пригадали та вшанували жертв ліквідації аварії на ЧАЕС учні 6-А класу (кл. керівник Гаджієва А.О.).

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Проведено годину спілкування з питання попередження насильства в сім'ї "Життя - найдорожча цінність" та створили композицію "Наші долоньки - проти насильства" за участі класного керівника Цвігун Н.А. та учнів 11-А класу. 

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.