Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

До уваги учнів, батьків та педагогів школи: створено новий розділ сайту "Освітній процес на період карантину 2020", в якому розміщено актуальну інформацію щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах пандемії Covid-19. Інформація в розділі буде періодично поновлюватись.

Перейти в розділ

Шановні батьки, учні, гості нашого сайту. Пропонуємо подивитися відеоролик про те, як у Війтівській школі пройшло свято Першого дзвоника та про особливості організації освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19.

У 2020 році всіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти, звільнили від державної підсумкової атестації (ДПА) – Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року».

Це означає, що у додатку до свідоцтва буде написано «Звільнений(а)». Якщо ви не хочете, щоб у додатку до свідоцтва було написано  «Звільнений(а)», то вам треба написати заяву на ім'я директора (заява приймається від батьків учнів або  повнолітніх здобувачів освіти), що ви хочете врахувати результати ЗНО як ДПА. Заяву у довільній формі треба подати до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою.

Основна сесія ЗНО 25.06-17.07. Результати ДПА у формі ЗНО будуть виставлені у додатку до свідоцтва.

Важливо! Якщо ви хочете вступати до закладу вищої освіти, то ви обов’язково повинні складати ЗНО.

Усі пункти тестування готові до проведення ЗНО у безпечних умовах!

Бажаємо успіхів!!!

ЗНО-2020: що взяти з собою та яких правил мають дотримуватись учасники

 

10 червня 2020 року о 10.00 в приміщені школи відбудеться звітування директора Війтівської загальноосвітньої школи І-IIІ ступенів Джужука В.М. перед педагогічним колективом та громадскістю за 2019-2020 навчальний рік.
Запрошуються: представники батьківського комітету, члени педагогічного колективу, представники громадськості села.

© 2020. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.