Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Розпорядження адміністрації школи.

Класним керівникам 5-11 класів:

1. Зібрати номери мобільних та електронні адреси учнів вашого класу. Електронні адреси мають надати учні, починаючи з 7-го класу, оскільки саме в 7-му класі на інформатиці вивчалася тема "Електронна пошта".

2. Ввести зібрані дані в програмі Word в документ за зразком:

Назва класу

№ п/п П.І. учня Мобільний e-mail

Для 5-6 класів колонку e-mail можна не заповняти.

Всім учителям

• Ознайомитись з наказами по школі.
  • Розробити план роботи на кожен день.
  • Працювати в дома дистанційно та бути на зв’язку щодня з 8:30 до 16:00. На роботу під час карантину з 1.04 не виходити.
  • Вчасно надсилати на вищевказану е-пошту посилання на дистанційні уроки з завданнями по предметам, вказуючи при цьому класи, дати занять, терміни  виконання завдань. Рекомендовано розробляти завдання на 1 тиждень. Якщо у вас 1 година на тиждень, можна розробити уроки з завданнями одразу на період карантину.
  • Підтримувати зв’язок з учнями за допомогою електронної пошти, мобільного зв’язку, Viber або Telegram. Про те, де взяти номери телефонів учнів написано в наступному пункті.
  • Зареєструватись на сайті школи, обов’язково всім вчителям, вказуючи при реєстрації ті електронні адреси, що опубліковані на сайті. Для реєстрації на сайті натисніть вгорі кнопку "Авторизація", далі - на посилання "Зареєструватися". В полі "Ім’я" ввести своє реальне Прізвище, ім’я та по батькові. Логін - довільний. Для чого потрібна реєстрація? Через 1-2 дні ми опублікуємо на сайті в розділі "Дистанційне навчання" дані учнів (номери мобільних, електронні пошти). Ці дані не будуть доступні всім, хто зайде на сайт, а лише - вам. Тому в подальшому після реєстрації, будь ласка, відвідуйте сайт виключно в статусі авторизованих, тобто зайшовши на сайт під своїм логіном і паролем. Для того, щоб постійно не вводити свої дані, поставте прапорець "Запам’ятати мене". Окрім того, - в подальшому будуть реалізовані ще деякі функції, що будуть доступні лише групі "Учителі".

register

© 2020. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.