З 12 по 15 травня в школі проходить тиждень, присвячений онлайн безпеці.

Учням 5-11 класів обов'язково: 1) ознайомитись з матеріалами розділу "Безпека в Інтернет"; 2) взяти участь в анонімному опитуванні "Смартфон та здоров'я".

Зміни на сайті школи протягом карантину:

1. Створено нові розділи:

2. Додано можливість писати лист адміністратору сайта (зауваження та пропозиції по роботі сайта) та звернення до директора школи (кнопки вгорі). Опція доступна лише для зареєстрованих користувачів. Повідомлення гарантовано будуть доставлені адресатам.

3. Покращено дизайн сайту, додані красиві ефекти для активних посилань, вдосконалено меню розділу "прозорість та інформаційна відкритість закладу" , зроблено адаптацію під смартфони та багато іншого.

Наші плани на найближче майбутнє: створення груп школи у Фейсбук та Інстраграм, переробка розділу "Дистанційне навчання" (створення гугл-класів), створення розділу "Спорт та фізичний розвиток", виправлення граматичних помилок на сайті, формування редакційної ради сайту, що складатиметься як з учнів 7-11 класів, так і з деяких педагогів нашої школи. Прямо зараз учні та їх батьки можуть подати пропозиції по вдосконаленню сайта, пройшовши онлайн опитування "Смартфон та здоров'я".