Дорогі діти, шановні вчителі, батьки! Прийміть щирі вітання з нагоди закінчення 2019-2020 навчального року.

Ситуація, з якою зіткнулась не тільки наша країна, але і весь світ із-за пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 повернуло історію людства по іншому шляху розвитку і внесла корективи в наше звичне життя.

Цей навчальний рік виявився насиченим, незвичним і складним, а особливо його завершення, коли нам усім прийшлося перейти на дистанційне навчання. Але тим паче ми впоралися. У Війтівській загальноосвітній школі завершило навчальний рік 460 учнів. У всіх, за винятком одинадцятикласників, з 29 травня починаються літні канікули.

Для 32 випускників розпочинається новий, яскравий і важливий етап в їхньому житті.

Дорогі випускники! Вам належить продовжити навчання, оволодіти вибраною спеціальністю і збудувати кар’єру. Бажаю сміливо рухатися вперед, досягати поставленої мети. Нехай отримані знання, які дала вам школа, підтримка батьків допоможуть перебороти труднощі і здійснити усі задумані плани і мрії.

Шановні вчителі, дорогі колеги! Дякую вам за ще один рік великої творчої  праці, за ще один випуск - і важкий і щасливий, як це завжди буває в нашій роботі. За те, що ви швидко змогли перелаштуватися на нову систему освіти. Практично цілодобово педагоги, класні керівники були на зв’язку з учнями та їхніми батьками. Нехай насіння розумного, доброго, вічного  шкільного випуску 2020 року дадуть вдячні, гарні і сильні сходи.

Сьогодні свято і в батьків. Саме в сім’ї людина пізнає світ і себе в ньому, формується як особистість, визначає для себе цінності, які стануть для неї головними в житті. Нехай успіхи дітей стануть батькам нагородою за любов і турботу. Саме завдяки вашому терпінню, вашій підтримці діти змогли освоїти новий формат навчання і закінчити успішно навчальний рік.

Вітаю всіх із святом Останнього дзвоника, бажаю здоров’я і успіхів. Бережіть себе і своїх рідних.

Директор школи В. Джужук.