Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був Голодомор 1932-1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція повинна була ліквідувати основу української нації і національного відродження, унеможливити протистояння радянській владі. Аналіз тодішніх подій переконливо засвідчує, що в українському селі мали місце всі елементи політики геноциду. Отже, не посуха, яка у 1931 р. охопила степові райони, була причиною Голодомору, а цілеспрямована злочинна політика більшовицького керівництва. Такого висновку дотримуються і члени Міжнародної комісії з розслідування голоду в Україні... лише Росія не може змиритись і визнати злочинну політику своєї влади проти нашого народу. В черговий раз, доносячи правду та пам'ять сторінки історії, у нашій школі для учнів 6-11 класів, учнями 10-Б під керівництвом вчителя історії Арсинєвич О.В., було проведено тематичний урок-реквієм, приурочений 87 річниці - "Пам'ять - не згасне!".

Відповідної тематики було зроблено виставку бібліотечної літератури шкільним бібліотекарем - Крикун О.Г. 28 листопада о 16 год. ми приєднаємось та підтримаємо світлу, тиху акцію: "Запали свічу пам'яті!"

golodomor20 20 2

golodomor20 20 1