Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

19 грудня для українців нехай і не вихідний, але дуже бажаний і очікуваний день. Наслідуємо добро і вчинки Миколая.

Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх. Саме таку мету ставили перед собою учні 6-А класу та їх класний керівник Гаджієва А.О., готуючи виховний захід «Ой, хто, хто Миколая любить». Захід був спрямований на відродження національних традицій.

nikolay 0 1 nikolay1 1

nikolay1

nikolay2

nikolay3

21грудня 2020р. завідуюча шкільною бібліотекою Крикун О.Г. та керівниця гуртка образотворчого мистецтва «Жар птиця»,    Громлюк Н.І. провели бесіду з дітьми 2-3 кл.про чемні вчинки. Олександра Григорівна продемонструвала тематичну літературу, яка стосується цієї теми, є виставка літератури «Іде з гостинцями святий Миколай». Наталія Іванівна провела показове заняття малюнків «З краю в край йде Преподобний Миколай».

biblioteka mikolay

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.