Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

У всіх класах школи відбулася низка заходів: година історичної правди "Крути: і сум, і біль, і вічна слава", мандрівка в минуле «Сторінками трагічної історії нашого народу», відеоурок «Бій під Крутами – сходинка до Соборності України»; у бібліотеці працювава книжкова виставка "Пам'ятай про Крути".

Завершальним етапом для учнів усієї школи став міні-проект - створення карти України як знаку соборності нашої Батьківщини, як дань пам’яті про героїв Крут, як мрія всіх нас про перемогу і мир, що обов’язково настануть на нашій землі.

В Війтівській шкільній бібліотеці (зав.бібліотекою О.Г.Крикун) проведено виховний захід для учнів 7Акласу «Герої Крут – ніхто не забутий» присвячений тим, хто поліг за незалежність України у далекому і грізному1918році.
Діти вшанували пам’ять загиблих юнаків –крутянців хвилиною мовчання, переглянули інформаційну виставвку матеріалів «Пам’ять про подвиг не згине вовік» та відеопрезентацію «Пам’ятай Крути».

kruty1

kruty2

© 2021. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.