На виконання розпорядження Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова від 03.08.2021 р;  наказу № 01-19/1288 від 28.09.2021 начальника відділу освіти та спорту Бершадської міської ради Оксани Тартачної та з нагоди відзначення 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами полковника Івана Богуна, у Війтівському ОЗЗСО учителькою історії Д.А.Лукашенко були проведені просвітницькі заходи для учнів 5-11 класів щодо вивчення подій оборони м. Вінниці і Вінниччини у 1651 році. Ми роду козацького діти, землі української цвіт"; класними керівниками організовано перегляд художніх фільмів.  Класним керівником 5 – А класу Цвігун Н.А. та учнями було переглянуто художній фільм «Тримайся, козаче».

1.Тематичні уроки:

«Вінниччина – край козацької слави»(6-ті класи);

«Полковник Іван Богун – військово-політичний діяч України»(7-мі класи);

«Богунова звитяга міста над Бугом»(10-ті класи).

2.Організовано показ художніх фільмів:

«Молитва за гетьмана Мазепу» (режисер Ю. Іллєнко)(5-ті класи);

«Тримайся, козаче» (режисер В. Семанів)(9-ті класи);

«Пропала Грамота» (режисер Б. Івченко)(11-ті класи).

3. Проведено конкурс малюнків, пізнавальних робіт на козацьку тематику.(5-11 класи).

4. Організовано конкурс читців поезії та прози на козацьку тематику,перегляд відеопрезентацій на тему «Ми роду козацького діти,землі української цвіт», «Українські козаки-то найкращі вояки», «Про подвиги, доблесть і славу».
Метою заходів було висвітлення героїчної сторінки в історії боротьби українського народу за незалежність, 370-річчя оборони Вінниччини козацькими військами, вшанування пам’яті наказного гетьмана, видатного військового та державного діяча України, Вінницького-Кальницького полковника Івана Богуна, збереження української національної пам’яті та здійснення національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

oborona vinnytsa1

oborona vinnytsa2