З 1 по 31 жовтня в Війтівському ОЗЗСО проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «В нас єдина мета– Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» Мета якого, формування в учнів-читачів національної ідентичності, самобутності, любові до державної мови, поваги до культурного та історичного минулого України.

Місячник шкільних бібліотек розпочався з інформаційного повідомлення про план проведення заходів. Майже всі заходи проводилися в співпраці з педагогічним колективом. Протягом місяця вчителі та учні готували короткі інформаційні повідомлення, світлини за тематикою місячника.
В рамках місячника шкільних бібліотек проведено:

1. Викладка книг «Цікаві факти про тварин»(їх допомога на фронті) (10 клас), «Дитячі книги про Україну, які варто прочитати» (3-4 класи).
  2. Виставка-подорож «Краю тихий, світе милий- моя Україна» (4 клас) .
  3. Благодійна акція «Українській бібліотеці - українську книгу»(5 клас).
  4. Бібліотечний урок «Щира розмова про рідну мову» (11 клас) .
  5. Година шани «Пам’ять про героїв у наших серцях» .
  6. Перегляд віртуальної онлайн-виставки «Книги,які допоможуть зрозуміти війну і події сьогодення» (1-4 класи).
  7. Бібліотечна подорож «Мандрівка книжковим містом» ( 6 клас) .
  8. Відео –презентація « Ми діти козацького роду» .
  9. Конкурс віршів « Моя незламна Україна» (1-4 класи).

Проведення місячника - це чудова нагода привернути увагу учнів до шкільної бібліотеки, підвищити роль бібліотеки у відновленні історичної пам`яті народу, виховання гідності і патріотизму.

biblioteka 2

biblioteka 1