Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

18 листопада на базі Війтівського ОЗЗСО відбулось урочисте відкриття міського етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому прийняли участь працівники відділу освіти та спорту, центру професійного розвитку педагогічних працівників, учні та педагоги закладів освіти Бершадської територіальної громади та позашкільних установ.

Учасників конкурсу привітали начальниця відділу освіти Оксана Тартачна та директор Війтівської школи Володимир Джужук, які наголосили, що українське слово – це наш генетичний код, наша зброя, наше національне надбання. Ліричний вступ за творчістю Генія українського слова підготувала Бирлівська гімназія.

Далі розпочалися інтелектуальні змагання юних митців художнього слова, робота журі, визначення переможців…

Мовно-літературний конкурс учнівської молоді дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своїх знань та творчості. Адже, сьогодні, як ніколи, Україна потребує молодих талановитих письменників, журналістів, літераторів, які творчою працею спонукатимуть громадянське суспільство до побудови сильної, незалежної держави з вільним народом, як заповідав Тарас Шевченко!

shevchenko n2

shevchenko n3

shevchenko n5

shevchenko n6

shevchenko n7

© 2022. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.