Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших предків! Шануймо, бережімо й захищаймо цей безцінний скарб!

Не втрачаймо віру, що в Україну скоро прийде мир, бо такий народ, як наш - добрий, щирий, відвертий - заслуговує на мир, злагоду, процвітання. Слава Україні!

З 15 по 21 листопада у школі проходив тиждень, присвячений Дню Гідності та Свободи України.

Учні 1-7 класів взяли участь у виставці малюнків «Країна нескорених», які будуть передані на фронт нашим захисникам.

Учні 3-4 класів із задоволенням пограли у гру-квест «Безцінна спадщина української родини», яку підготувала для них педагог-організатор.

Годину спілкування «З Україною в серці» у шкільній бібліотеці для п’ятикласників провела вчитель історії Арсинєвич О.В.

Бібліотекар Крикун О.Г. організувала тематичну полицю «Подвиг, що непідвладний часу».

Вчителька української мови та літератури Теслюк В.В. на своїх уроках зробила короткі екскурсії в історію «Шевченко і революція Гідності».

Класними керівниками 1-11 класів проведено ряд заходів: перегляди відеоматеріалів, години спілкування, читання віршів про Майдан, вшанування всіх захисників біля пам’ятника «Героям України».

Напередодні свята воїн ЗСУ, батько нашої одинадцятикласниці, Верхолюк Сергій привіз з передової прапор з підписами побратимів, який 21 листопада пронесли по всіх класах нашої школи.

Детальніше див. в нашій групі Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/845593022801148

dgs1

dgs2