Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Війтівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня цікаво, тепло, весело пройшло свято у нашій школі. Порадували своїми привітаннями та виступами наші одинадцятикласники. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям та всім працівникам школи.
Звучали пісні, вірші та цікаві і смішні інсценування. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Учні зі сцени дарували всім присутнім жінкам і дівчатам море теплих і зворушливих слів, сповнених любові. Як учасники концерту, так і глядачі отримали безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята.
Дуже приємно було відзначити, що актова зала була повністю заповнена, адже на святковий концерт прийшли і батьки, які спостерігали за своїми талановитими дітьми, не приховуючи хвилювання та сліз.