14 листопада відбувся педагогічний консиліум за участі адміністрації закладу освіти, учителів 1- х, 5- х класів, практичного психолога та медичної сестри з метою визначення ступеня адаптації першокласників до освітнього процесу загалом і адаптації учнів 5-х класів до навчання у базовій школі.

Класні керівники перших класів Рижавська С.Г. та Хмарук В.В. надали розгорнуті характеристики класів з аналізом вмінь і розвитку навичок за період адаптації до школи, окреслили проблемні питання та шляхи їх вирішення. Практичний психолог Бесідовська Г.П. поділилась результатами спостережень та діагностування психологічних особливостей шестиліток, надала рекомендації учителям щодо покращення мікроклімату у колективах, виховання та навчання на основі дитиноцентризму та індивідуального підходу.

Сестра медична Концеба Р.Г. інформувала про стан здоров'я та фізичний розвиток дітей.

Детально обговорили і питання адаптації учнів 5-х класів. Класні керівники Рудик Л.М. та Юхименко Н.В. також надали грунтовний психолого-педагогічний аналіз своїх класів, окреслили проблемні питання та роль батьків як учасників освітнього процесу.

Діалог продовжили директор ліцею Джужук В.М., заступник директора Романчук І.П. та учителі, що викладають предмети у п'ятих класах.

У процесі обговорення питань консиліуму прийнято ряд рішень та вироблено рекомендації з метою покращення освітнього процесу та комфортного перебування дітей в учнівському середовищі.

ped konsilium