Згідно щорічного плану у Війтівському ліцеї з 05 по 09 лютого проходив тиждень «Молодь за здоровий спосіб життя», на протязі якого проводились виховні години, різноманітні бесіди, дослідження, змагання, конкурси, тренінги, диспути, перегляд відеороликів тощо.

В рамках цього тижня вчитель основ здоров’я Цвігун Наталія Анатоліївна проводила різні заходи для ліцеїстів. А саме: з дітьми 5-их класів провели руханку, щоб укріпити дитячий організм, та прищепити любов до спорту. Також провели бесіду «Безпечний Інтернет» та розгадували кросворд.

З ліцеїстами 7-А класу, класний керівник Цвігун Наталія Анатоліївна провела виховну годину «Обираємо здорову їжу», де учні могли кожен обрати, що їм подобається, але по закінченню заняття всі діти дійшли згоди, що для здорового організму необхідно споживати лише здорову їжу!

З Демчук Дарією - 7-А клас  провели захист дослідницького проєкту  «Здоровий спосіб життя-запорука успішного розвитку країни», що представлена на конкурсі.

З 8-ми класами провели вікторину, про те, які види спорту дітям подобаються та які фізичні активності вони використовують у повсякденному житті.

З 6-ми класами бесіда «Як убезпечити себе від кібербулінгу», з  9-м класом – диспут «Емоції. Їх вплив на здоров’я». Також розгадували цікаві ребуси та кросворди.

obj 1

obj 2