Війтівський ліцей
Бершадської міської ради
Офіційний сайт

Перед виконанням завдань. На диску D: створити папку Олімпіада_ІТ_2022-2023_ваше_прізвище. Результат виконання завданнь 1 та 2 зберігати в дану папку.

Завдання 1. Excel (20 балів).

Виконане завдання збережіть у файлі під ім’ям Завдання1.xlsx

Плануючи закупитися цукерками та печивом на новорічний стіл Андрій вирішив створити електронну таблицю для полегшення обрахунків. Щоправда йому забракло знань для цього. Допоможіть Андрію досягти поставленої мети.

z 2

  1. Форматування таблиці відповідно до зразка (3 бали).
  2. Вид солодощів (цукерки або печиво) обирається з випадаючого списку (3 бали).
  3. Вартість усіх цукерок та печива обраховується автоматично. Будь-які зміни ціни або ваги призводять до автоматичного переобчислення даних в клітинці F13 (3 бали).
  4. У клітинку J2 вказується наявна сума грошей (яку можна витратити на покупку солодощів). Якщо вартість цукерок та печива менша за наявну суму в клітинку J3 має виводитися напис «Грошей вистачить» (2 бали), якщо ж вартість перевищує наявну суму грошей, в даній клітинці відображається текст «Даної суми недостатньо» (2 бали).
  5. Для напису «Грошей вистачить» у клітинці J3 автоматично встановлюється заливка зеленого кольору із зеленим текстом (2 бали), для напису «Даної суми недостатньо» автоматично встановлюється заливка червоного кольору із червоним текстом (2 бали).
  6. Перейдіть на Аркуш 2, в клітинці A1 запишіть формулу, яка обчислює кількість цукерок та печива, ціна за кілограм яких вища 100 грн. (3 бали).

 

Завдання 2. PowerPoint  (15 балів)

Створити презентацію для вивчення історії України (див. приклад у відеофайлі). На слайді зображено лінію часу і позначено декілька дат. При наведенні курсора миші на історичну подію з’являється відповідна ілюстрація. Результат збережіть у файл під ім’ям Завдання 2.pptx.

  1. Наявність усіх об’єктів відповідно до зразка (5 балів).
  2. При клацанні мишею для кожної історичної події з’являється відповідна ілюстрація (7 балів).
  3. Кнопка Закрити – завершує показ презентації (3 бали).

Timeline olimp

Матеріали до завдання 2