Війтівський опорний заклад
загальної середньої освіти
Офіційний сайт

Ми народ, ми нескоренні, ми Переможемо!?? Наша сила в єдності та пам'яті. Нас хотіли та хочуть зламати, підкорити. Чим більше нас гноблять, тим сильнішими ми стаємо. УКРАЇНА БУЛА, УКРАЇНА Є, УКРАЇНА БУДЕ!

Сьогодні день пам'яті жертв голодомору. Нехай у вогнику свічки оживуть мільйони українців, які були заморені голодом радянською владою.

Класні керівники провели тематичні години спілкування «Забувати не маємо права про жертви Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років», «Геноцид українського народу тоді і тепер»; екскурсії до шкільного музею «Голодомор у нашому селі».

Завідуюча бібліотекою підготувала книжкову виставку та презентацію видань, присвячену вшануванню пам’яті жертв голодоморів і масових політичних репресій. Для учнів 5-11 класів Шевчук В.І. організувала виставку малюнків «Дзвони пам’яті».

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

26 листопада, о 16:00, долучаймося до акції «Запали Свічку Пам’яті» та до загальнонаціональної хвилини мовчання.

golod1

golod2

golod3

golod4

golod7

golod8

 

Детальніше див. в нашій групі Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/845593022801148