Війтівський ліцей
Бершадської міської ради
Офіційний сайт

8 травня в Україні та світі вшановують пам'ять тих, хто поліг у бою, захищаючи рідну землю під час Другої світової війни. Ця сумна врочиста подія ще одна можливість пережити відчуття гордості за український народ, згадати його патріотичні подвиги у боротьбі з нацизмом.

Особливо важливим День пам'яті та примирення є сьогодні, коли росіяни вже щодня атакують українські міста. Хоч в Україні досі триває війна, ми віримо, що переможе той, хто чистий серцем і душею, хто дійсно захищає свою Батьківщину, як і 78 років тому. Борітеся й поборете!

Не забуваємо і ми воїнів нашого села. Золотими літерами вписані їх прізвища та імена в книзі „ Пам’яті ”. На фронтах війни загинули сотні війтівчан. Сьогодні, в День пам’яті і примирення в Україні, учні 6 –Б класу віддали данину пам’яті тим, хто поліг у бою, щоб ми жили щасливо.

8 травня... Година спілкування в 5-Б класі на тему: «Перемогли нацизм - переможемо й рашизм».
Ми вшанували День памʼяті та примирення. Цей день є символом нашої відданості усім, хто віддав своє життя за нашу свободу та незалежність. Ми памʼятаємо тих, хто боровся проти фашизму в Другій світовій війні, та піклуємося про те, щоб їх жертви не
були марними.

У наші дні світ знову стикається з новим видом фашизму, Від цієї загрози нас боронять Збройні Сили України та інші силові підрозділи за невпинної підтримки волонтерів та медиків. Військові, які боронять Україну, демонструють неймовірну сміливість та героїзм на полі бою. Вони ризикують своїм життям, щоб ми могли жити в мирі та свободі.
Тому, сьогодні ми вшановуємо памʼять тих, хто віддав та віддає життя за Україну, та підтримуємо усіх, хто нас захищає, в нашій боротьбі за мир та свободу. Нехай памʼять про загиблих на полі бою завжди буде в наших серцях, а українські воїни отримають всю необхідну підтримку та захист.

Віддаємо шану нашим героям та бажаємо миру та спокою.
Слава Україні!


den pamiati

den pamiati2